• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa divokých kmenů - "konkurenční" projekt

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7835

Guest
Jenže tam chybí svět 5.

I tak by mě zajímalo, jak spustit *.jar ve Vistách.
 

DeletedUser7835

Guest
Díky. Byl bych tu adresu změnil už předtím, jenže jsem se do toho souboru nemohl dostat notepadem. Takhle jsem se naučil, jak pomocí "spustit" otevírat soubory v programech.
Díky moc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A mám se s tím vůbec psát, když existuje tohle (nezkoušel jsem)?

http://www.twplus2.com/features.aspx

Funkcionalitou je to o pár tříd výše, jen to mluví anglicky a není to multiplatformní (i když .NET bych snad spustit i pod Linuxem, jen ty Window Forms mě děsí).


Každopádně se stejně nedá očekávat, že bych v následujících třech týdnech vydal novou verzi, mám teď dost našlapaný program...

hmm tohle jsem zkoušel nevím proč i když jsem si to aktualizoval atd.. tak mi tam stejnak chyběly kmeny a to i dost velký já osobně používám jirkasův blog a na tom mi to fachá dobře (taky je to po netu ;)
 

DeletedUser3752

Guest
Už to funguje aj na Svet 6?
To funguje automaticky, stačí si jen upravit spouštění, jak jsem už popsal dříve pro Svět 5. Adresa Světa 6 je 'cs6.divokekmeny.cz'.

Pro ty, kteří ani předchozí postup nepochopili, ještě víc polopatisticky:

1) Otevřít ze Start menu Poznámkový blok
2) Vzít myší soubor 'update-Svet1-windows.cmd' (pokud jsou windows nastaveny standardně, tj. blbě, přípona '.cmd' není vidět) a hodit ho do otevřeného Poznámkového bloku.
3) Objeví se tři řádky textu. V prostředním z nich je třeba upravit text 'cs1.divokekmeny.cz' na 'cs6.divokekmeny.cz' (nebo jiný, podle adresy Světa, tohle platí pro Svět 6).
4) V menu 'Soubor/Uložit jako...' a zadat jméno 'update-Svet6-windows.cmd' (Pozor, pokud dáte jen 'Uložit', přepíšete si spouštění pro Svět 1!)
5) Vzít myší soubor 'view-Svet1-windows.cmd' (pokud jsou windows nastaveny standardně, tj. blbě, přípona '.cmd' není vidět) a hodit ho do otevřeného Poznámkového bloku.
6) Objeví se tři řádky textu. V prostředním z nich je třeba upravit text 'cs1.divokekmeny.cz' na 'cs6.divokekmeny.cz' (nebo jiný, podle adresy Světa, tohle platí pro Svět 6).
7) V menu 'Soubor/Uložit jako...' a zadat jméno 'view-Svet6-windows.cmd' (Pozor, pokud dáte jen 'Uložit', přepíšete si spouštění pro Svět 1!)
8) Zavřít Poznámkový blok
9) A je to!

Jednodušeji už to fakt popsat nejde...
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, předem se omlouvám, nejsem odborník, jsem jen "někdy" spokojený užibvatel PC s Vistama...

při spouštění skriptů mapy Dk - jak update tak view mi

C:\Windows\szstem32\cmd.exe

napíše toto:

"java není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
pspustitelného programu nebo dávkového souboru.
Pokrečujte stisknutím libovolné klávesy..."

Mohu někoho poprosit o vysvětlení a radu, vím, že je to tady někde asi už napsané, ale slitujte se nad ubohou hloupou ženou....:)

Děkujiiiii předem
 

DeletedUser3752

Guest
"java není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
pspustitelného programu nebo dávkového souboru.
Pokrečujte stisknutím libovolné klávesy..."

Mohu někoho poprosit o vysvětlení a radu, vím, že je to tady někde asi už napsané, ale slitujte se nad ubohou hloupou ženou....:)

Ano, ano, už to tu bylo a je to napsáno i na webové stránce programu. :) Musíš mít v počítači nainstalovanou Javu. Tu si nejlépe stáhneš přímo u "výrobce", tj. zde:

http://java.com/en/download/index.jsp
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru