• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser

Guest
...

sv. 2 byl muj nejoblíbenější svět.. zároveň první svět kde jsem účinkoval pod nickem: Snoopy93 v kmeni *CQS*.. byl to neobyčejný kmen se skvělými lidmi.. zrušil sem po čase účet, jelikož sem byl na hranici s nepřáteli a časově jsem to už nezvládal.. :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jaká je současná situace? Díval jsem se na TW stats a viděl jsem, že někteří hráči nechali své účty zbarbařit. Bude nový pokus o sjednocení kmenů a získání 80 % mapy, nebo to zkusíte uhrát vojensky?
 

DeletedUser28566

Guest
Stav momentalně barbarky a dál? Nikdo nedá dohromady 80% :D
Ještě je to na delší dobu,hráči hrát nechtějí,ale na druhou stranu,necháme se překvapit:)
 

DeletedUser

Guest
Ale,ale,kdepak se nám schoval Betka?Nějak ho nemůžu najít :D Nj,hraní mu nikdy nešlo...
A nejvíce pobavil bojovník Pollis.Ještě nedávno měl profil plný bojovných odhodlání a jen co se situace trošku změnila,hups,už je zase v teploučku :rofl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
Ale,ale,kdepak se nám schoval Betka?Nějak ho nemůžu najít :D Nj,hraní mu nikdy nešlo...
A nejvíce pobavil bojovník Pollis.Ještě nedávno měl profil plný bojovných odhodlání a jen co se situace trošku změnila,hups,už je zase v teploučku :rofl

:king já už fakt nemoh :shout. Nikdo nechce hrát a spolu s kolegy jsme usoudili, že dokud budem s twyksem ve hře, nikdy to neskončí ;) :rofl. Práce a děti mě prostě dohání, ale užil jsem tu strašnou spoustu legrace, jak na S2 tak v týmu :cool.
 

DeletedUser

Guest
Jo tak taková je pravda a já myslel,že se Ti hroutila třetí říše a smyčka se začala utahovat......a že jsi na to přišel zrovinka teď :D

Tys byl vždycky komediant,to se Ti musí nechat :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
jj. Někdo bojoval, jinej pletichařil, další žral barbarky, většina od všeho něco...
dneska už nejde nic z toho.

- Boje nejsou o taktice nebo strategii, ale o počtu dní strávených nezábavným klikáním (v tomhle směru by hře dost pomohlo masové odesílání útoků a podpor).
- Pletichařit se nedá, protože už není s kým proti komu a všichni se víceméně známe.... a když není reálná hrozba války nedá se jednat

- tak zbývá akorát žrít barbarky a to mě nikdy nebavilo :D. Ale uvidíme, testují se tribal wars 2, tak třeba vychytaj tyhle slepý místa ve hře :)))
 

DeletedUser

Guest
Bavíme se oba o S2 jo? :D

Tam jste totiž ještě nedávno byli plní odhodlání,sepsali jste velice vtipný black list a vytáhli do boje.Bohužel(pro Vás) jste narazili na odpor,který jste patrně nečekali a tak jste to radši klikli a utekli,nepletu se? :hi
Tak jaké pak barbarky? :wacko
 
Nahoru