• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser3219

Guest
jj, uteklli :D

blacklist patří k věci :). Nemůžeš zrušit time end a pak všem napsat. "EEEEEE, teď nebudem dělat nic" :DD

Každej se snaží vzbudit dojem, že to vydrží donekonečna, aby to ostatní vzdali :) Chvíli to šlo, dalo nám to novou energii, fora ožila, byla legrace... ale nedá se to věčně, Některý jsme utahali mi, další zas utahali nás.... Zcela bez hořkosti říkám, že tam zůstali lepší hráči než jsem já a vítězství /pokud se jim ho podaří dosáhnut jim ze srdce přeju.

Já se loučím a prachy budu rvát do něčeho důležitějšího.... asi do dětí semizdá :wacko
 

DeletedUser

Guest
No tak škoda,že Ti to nedošlo před časem.Ten konec mohl mít po těch letech aspoň nějakou úroveň.A nemusel si ze sebe dělat šášulu.
 

DeletedUser3219

Guest
mě to takhle docela vyhovuje :)..... GTL to nevyšlo (což mě škodolibě blaží :)).... a je na těch, co zůstali, jak se s tím popasujou dál :)
 

DeletedUser3219

Guest
to je vlastně pravda :)))), mě šlo o určitý konkrétní lidi, kteří představovali GTL tenkrát :))
 

DeletedUser

Guest
htm

Gratuluju k opětovnému ukončování
Pro mě je s2 kus života,před 3 lety jsem se tu dala do hromady s mým manželem a před pár týdny se nám narodila dcerka Andulka

528039_471324846212155_1518462425_n.jpg


1374856_690163970994907_701154930_n.jpg
 

Přílohy

  • 1380456897777.jpg
    1380456897777.jpg
    9,8 KB · Zobrazení: 8

DeletedUser

Guest
Tak to Matýsku Moc gratulujeme a přejeme Andulce i celé rodině Vše Nej do života ! :beer
 

DeletedUser2005

Guest
...přeji tedy Tobě,manželovi i tomu prckovi,jen samá nej...lásku,štěstíčko a pohodičku...:)

Jo, díky. No to víš, byli jsme povídavější, ale potom přišlo temno... Nic ve zlým, vím, že máte závazný instrukce. Majitelé se prostě nějak rozhodli, jejich věc.

Uf, koukam, že i mapa by si už zasloužila aktualizaci, nějak jsem zlenivěl, když je teď na každým rohu. Jo to byly časy, když se začínala tvořit, ještě skoro nic nefungovalo...


:cool...rád Tě po dlouhé době vidím chlape...dvojka už tedy (alespoň to tak vypadá) bude finišovat...
Nějaké poznatky a informace,pro zarputilýho zastánce originality...?...:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
MatysekP: I já vám přeji hodně štěstí do společného života. Je pěkné vidět, že z "obyčejné" onlinové hry se může vyklubat něco tak neobyčejného. Držim palce ať spolu doma neválčíte, sekerníky nechte na kmenech...
 
Nahoru