• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser

Guest
Jojo, samozřejmě HTM, za jiný kmen by si to ani nedovolil, viď ? Já myslel, jestli má nový nick. Taková divokokmenová rodina, trochu by se to dalo čekat... ;-) Třeba časem. Tak ať je i ten život zábavnou hrou :hi
 

DeletedUser

Guest
:)))

Ahojte, po "rokoch" ma napadlo, ze kuknem,ci este zijete a napodiv ano :)) tak nech vam ten Time End vydrzi a nikto ho nepokazi :)))

Irfan
 

DeletedUser2005

Guest
...zdravím a blahopřeji...:eek:)

...tak je konečně rozhodnuto,ale že to byla dlouhá cesta,což...?...:)...blahopřeji vítězům,ale především všem,kdo vytrvali a dohráli ten zatracenej,nekončící svět do konce... :hi

A jelikož jsem opět ve hře a i přes skutečnost že toto sem nepatří,musím zde povznést jednu z událostí,jaké jsem ještě nebyl svědkem...

...mám pocit,že na světě 28 se odehrává něco,co se dá přirovnat snad jen k vraždění neviňátek a prozatím jsem za ta dlouhá léta hraní DK nic podobného nezažil...skvělá spolupráce spojenecké aliance odolává velice propracované brutální ofenzivě hráčů kmene -KDDK- ,kteří se zaměřili především na hráčku Giorgi která má v tuto chvíli denní stav deff ranku (držte si klobouky) 45.020.349...což s přihlédnutím ke skutečnosti,že zbývají čtyři hodiny do půlnoci a další útoky se stále valí,není rozhodně konečné číslo...
Veliké uznání oběma stranám...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4937

Guest
Ha tak už vim kam tě přiřadit :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2005

Guest
...já myslel že víš že jsem původní morduchaj a Termitt fighterr je jen inkognito...:cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28566

Guest
morduchaj ,termit to máš jedno:)jako elitní kuchař,rybař za jedna:))
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem, Mordy, vyjímečně zasáhl do historie zpětně, a k již zmíněným událostem kolem kmenů H.T.M. vs. K 25 a wesley jsem připsal, co tam již dávno mělo být. Takhle jsem to vnímal já. Je to na první stránce, nad tou první tabulkou s žebříčkem kmenů.

Samozřejmě, pořád platí pro všechny, jakékoliv připomínky rád pořeším. (Nebo se nad nimi alespoň zamyslím) :)
 

DeletedUser23702

Guest
Tak konečně vám to snad vyjde.Já to vzdal už hodně dávno.Hlavně zdravím hráče s H.T.M. samozřejmě i bývalé :)
 

DeletedUser3219

Guest
hledám volný účet na S2, za účelem zrušení TIMEENDU na poslední chvíli :D


- nebojte, dělám si hýždě :D
 
Nahoru