• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser

Guest
Ahoj Martine, poslední mám, jak jsem psal já o tom kobřiným běžícím lístku.... To nestíhá chudinka, vypadá, že to má ještě hodně daleko.
 

DeletedUser29002

Guest
Ahoj.Jsem tady dobře na ušním?

...něco jsem tam psal i já,ale už nevím co...
 

DeletedUser23674

Guest
Ahoj Martine, poslední mám, jak jsem psal já o tom kobřiným běžícím lístku.... To nestíhá chudinka, vypadá, že to má ještě hodně daleko.

Pak tam byl inzerát "Hledám křečíka džungarského", pak že ho někdo posílá k tobě nebo do GA, já jsem napsal, že by bylo dobré mu přibalit na cestu ten zelený lístek, aby měl veselou náladu, ty jsi napsal, že to nejde, že už jsi ho zpopelnil,
pak opět já jestli jsi zpopelnil křečíka, opět ty, že jsi vyzkoušel maso, koleno, ale špek je špek.

A to snad byl poslední příspěvek, pak jsem kliknul na obnovu stránky a svět zmizel =((
 

DeletedUser

Guest
Ahooj, Vojevůdče ;-) Jseš tady dobře, rád tě vidím !! Ale kde máš rotu !?

Fajn, supr, díky Martine. Doplním to tam takhle, jako tvou citaci. Ne, že bych z toho nespal, ale to víš, když tě chytne sběratelská vášeň... ;-) Nemám rád navždy nekompletní sbírky. Kdyby to náhodo někdo měl uložený, tak to sem pls. hoďte.
 

DeletedUser

Guest
Nojo, ale o tom, že bych zpopelňoval křečka, fakt nic nevím :)) , ani lístek. Nebyl to náhodou Anthorr? Nebo Kynedril? Že bych měl takový okno? Veselo po tý oslavě bylo, to je pravda, ale že by až tak? :)
 

DeletedUser29002

Guest
Kobra dala kreslený obrázek.Hledá se křeček džungarský(nebo tak nějak).Byl tam z profilu,ze předu,ze zhora atd.
Tak jsem psal něco jako-tak to je on?Já myslel,že je to krtek,vyřádil se na mojí celé zahradě,hned ho posílám zpátky majiteli.
Martin chtěl ať mu přibalim tu trávu na cestu,ale moje odpověď byla,že už jsem jí zpopelnil.Pak jsem dodal,že jsem zkoušel hulit všechno.Pražskou šunku,vepřový koleno,ale špek je špek.
To je ve zkratce vše.Prostě kraviny na závěr a pak byla tma.... :)
 

DeletedUser39761

Guest
Kobra dala kreslený obrázek.Hledá se křeček džungarský(nebo tak nějak).Byl tam z profilu,ze předu,ze zhora atd.
Tak jsem psal něco jako-tak to je on?Já myslel,že je to krtek,vyřádil se na mojí celé zahradě,hned ho posílám zpátky majiteli.
Martin chtěl ať mu přibalim tu trávu na cestu,ale moje odpověď byla,že už jsem jí zpopelnil.Pak jsem dodal,že jsem zkoušel hulit všechno.Pražskou šunku,vepřový koleno,ale špek je špek.
To je ve zkratce vše.Prostě kraviny na závěr a pak byla tma.... :)

Hele Anty,vzali jste tu flašku?Já ji nemám :)
 

DeletedUser

Guest
Jee, ahooj, Tabletko ! Nedáme panáčka ;) Díky Anthorre, jsem moc rád, že to mám aspoň takhle z vyprávění, když už mi ten konec utekl. Zálohoval jsem ještě jiný věci.

Flanděra bude někde tady pod tim beranem na dvorku... podívám se.. url.. A hele, ještě tam něco bude!

[SPOIL]
johny.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru