• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa Světa 2 - vývoj z pohledu světových velmocí

DeletedUser

Guest
Jasná věc. Taky se už soustředím na řešení problémů v reálu... No, jsou proti kmenům v pojetí Gondoru pořádně otravný :(

Tak ještě jednou díky Tobě i všem Gondořanům za vše, za neuvěřitelnou vytrvalost, dobrým spojencům i ostatním přátelům Gondoru a přátelům mým osobním za vlídné slovo, dobrou zábavu, koordinovanou spolupráci i mnohdy nezištnou pomoc:hi

Ahooooooj !
 

DeletedUser36491

Guest
Tak je to přesně týden, nezapomněl jsem na vás.

Bohužel to nejde, takže to napíšu ještě jednou Administrátorovi, uvidíme, jak to nyní bude řešit, hned, jak budu mít nějaké informace, oznámím vám to.

Hezký večer přeji.
 

DeletedUser

Guest
Díky, moc si toho vážíme a přejeme dobré pořízení.

Izmael :thumb :thumb :thumb :thumb :thumb :thumb
 

DeletedUser36491

Guest
Tak nesu odpověď.

InnoGames nespravuje TWstats, proto to nijak opravit nemůžeme.

Vyhledejte kontakt a ozvěte se přímo na TWstats.
 

DeletedUser36491

Guest
Omlouvám, poskytl jsem Administrátorovi špatnou informaci, měl jsem na mysli TWstats, je to má chyba, opět jsem napsal Administrátorovi a co v nejbližší době vám ještě jednou napíši, ještě chvilku strpení.
 

DeletedUser

Guest
Uf, fajn, vpoho. Stejně díky moc. To víš, jisté zkušenosti s řešením problémů z pozice řadového hráče mám, včetně komunikace s minulou administrátorkou. A nějak už na to nemám nervy. Navíc už vlastně většinou nejsme hráči... asi nelze čekat, že by to bylo snazší.
 

DeletedUser36491

Guest
Tak bohužel nemůžeme ovlivnit, která data InnoGames na ukončených světech ponechá a které ne.

Bohužel to je vše, co jsem zjistil od vedení týmu. :hi
 

DeletedUser

Guest
Je to ale pěkný hnus, že ? A co ty nefungující odkazy, na které se hráči doklikají z http://cs2.divokekmeny.cz ? To jim nevadí ? A že např. http://cs3.divokekmeny.cz/guest.php?screen=ranking funguje normálně ? Co se tedy má udělat pro to, aby to fungovalo i na cs2 ? Hráči mají zažádat ? Tak tedy žádáme. Nebo jde o náhodu? Jak se kdo vyspí? Věřím, že dle Inno Games ani dle vedení týmu není normální, když server hází chybu při kliknutí na existující odkaz.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Stejný problém se momentálně vyskytl na několika uzavřených světech, na INNO je to nahlášeno, ale zatím nemáme žádné další informace.
 
Nahoru