• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa TOP 10 kmenů Světa 3

DeletedUser2878

Guest
Tak teď jsi u mě o dost klesl Sieure. Našel jsem v jiné sekci tvou zprávu nabídky na
fůze a slučovaní menších kmenů. Kážeš vodu a piješ víno!:mad:

Ano nabízeli jsme hromadný přístup celý kmenů pod naše vlajky ale rychle z toho sešlo, nakonec jsem se pojili s našimi nejvěrnějšími spojenci jak ideově, tak válečně. Musím se přece řídít hlavně hlasy svých poddaných, at mám názor jakýkoliv Stále jsme relativně stály kmen. Znám kmeny které mění své vůdce, ideologii a dokonce i názvy jako ponožky. Z tohoto hlediska jsme neprošli žádnou změnou již 5 měsíců.

A tuto hanebnou nabídku, jsem položil, než jsem zjistil, že propaganda a držet se jedné věci je největší tmel a pojítko kmene (četl jsme to někde v Radách na DK) docela jsme se divil že to funguje i tady, ale nakonec máme velice malou migraci hráčů.
 

DeletedUser2878

Guest
:) Torchu bych to osvětlila - on ten rychlý skok Rohanů zpátky do TOP 10 není jen dílem jejich úspěšných válečných aktivit. Hodně jim pomohlo, že Vlkům z Matrixu (kteří byli až do nedávna před nimi) se rozpadl kmen a tím klesli o hodně níž, odešly jim body...
Tak asi tak. ;)

Pravda bude asi na obou stranách :cool: každopádně, splnil jsem dané slovo
 

DeletedUser

Guest
Ano - dal jsi slovo a ono se to povedlo :).
Nechci se dohadovat, nakolik Tvým přičiněním.
Jen jsem dodala, co Ty jsi tiše přešel ;).

A jistě sis všiml mého nenápadného, leč důležitého slůvka "jen" v první větě mého příspěvku. Válečné úspěchy vašemu kmeni neupírám, jakkoliv mě neuvádějí do radostného vytržení. :rolleyes:
Nicméně musím v rámci objektivity dodat, že ani na naší straně nechybí jistý počet vítězných tažení.
 

DeletedUser2878

Guest
Ano - dal jsi slovo a ono se to povedlo :).
Nechci se dohadovat, nakolik Tvým přičiněním.
Jen jsem dodala, co Ty jsi tiše přešel ;).

A jistě sis všiml mého nenápadného, leč důležitého slůvka "jen" v první větě mého příspěvku. Válečné úspěchy vašemu kmeni neupírám, jakkoliv mě neuvádějí do radostného vytržení. :rolleyes:
Nicméně musím v rámci objektivity dodat, že ani na naší straně nechybí jistý počet vítězných tažení.

Jistě, přepady z K23 jsou ničivé, ale upozorňuji že K23 necháváme napokoji, neboť nebojuje s váma ale s Orajém, jinak by jsme zaútočli i na tuto oblast


Na kontinentech 51 a 61 je vaše převaha značná, můžeme tomu říkat přirozené ztráty.
 

DeletedUser

Guest
mapa top10

Určitě si pamatuješ svůj hodně ostrý příspěvek vůči našemu kmeni o sloučení.do
nekonečna atd. Tak teď tomu říkám vrchol drzosti a už vůbec nevěřím v tvou
propagovanou ideu rytířského kmene. Psát pohrdavě o kmenech keré se sloučili
a mít máslo na hlavě to mi nějak s ideou čestných rytířů nejde dohromady.
Normální soudný člověk by si to nedovolil:mad:
 

DeletedUser2878

Guest
Určitě si pamatuješ svůj hodně ostrý příspěvek vůči našemu kmeni o sloučení.do
nekonečna atd. Tak teď tomu říkám vrchol drzosti a už vůbec nevěřím v tvou
propagovanou ideu rytířského kmene. Psát pohrdavě o kmenech keré se sloučili
a mít máslo na hlavě to mi nějak s ideou čestných rytířů nejde dohromady.
Normální soudný člověk by si to nedovolil:mad:

nevadilo mi vaše sloučení, nýbrž neustále slučování, na které nebylo poukazováno jen mnou ale i jinými..
Musím ale podotknout, že ono vaše "slučování do nekonečna" jsem si nikde nepotvrdil, jen jsem dával za pravdu těm co to řekli přede mnou..
 

DeletedUser

Guest
Sieur rád slovíčkaří :)...

Tvé "přirozené ztráty" zní velice smířlivě - ve skutečnosti jste tyhle lidi nechali na holičkách, neměli nikým podpořené vesnice.

A naopak ono Tebou zmiňované "neustálé slučování" může být snadno nazváno "přijímáním nových členů" a v tom okamžiku už to nezní tak pohrdavě, můj milý... ;)

Jen a jen správný výběr slovníku...
 

DeletedUser

Guest
Sieur ArTu d Charo mi připomíná svými extra příspěvky nebohého Karfíka. Co se s naším chudáčkem a jeho perfektní jedinečnou obranou stalo?
 

DeletedUser

Guest
Karf byl dobrý šašek, naštěstí se pobavím i jinými příspěvky. BTW: Tohle je už trochu offtopic, kam se poděli vývojáři analyzátoru? Rozbombardovali si starý server a na novém to jaksi pořád nejde. (PS: nemám zájem pomáhat, jenom rýpám)
 
Nahoru