• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Mapa TOP 10 kmenů Světa 3

DeletedUser

Guest
Ó Sieure, nový avatar... :)
A už ne tak...hmm, řekněme nesmiřitelný ;).
 

DeletedUser2878

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Habrtone, díky za osvětlení. Ale nemám dojem, že bych se zmýlila...
Pokud správně čtu tabulku, VZM jsou právě na 71. místě...

Každopádně přeji HaV hodně úspěchů! :)
 

DeletedUser937

Guest
Rád by jsem osvětlil všem jak to s kmenem VZM opravdu je.

Já Habrton za «SR» byli jsme na 19 místě. A freespace za VZM jsme se dohodli na sloučení kmenů.

Tyto dva kmeny zanikly a vznikl noví:
Hladoví Vlci
Tag: «HaV»

Kmen VZM se nerozpadl naopak ještě o to víc posílil.

Jistě jste si toho všimly. Oba naše kmeny jak věříme to posune ještě více ku předu.

Za kmen Hladiví Vlci - Habrton

Krátkodobě půjdete nahoru, přeji Vám to... Z dlouhodobého hlediska pomůžete všem, jen ne sobě :) Ale ať Vám to klape :)
 

DeletedUser

Guest
to Sieur - strašlivý? Za sebe musím říct, že je mnohem zajímavější a sympatičtější, než ta zmiňovaná lebka. Jinak bych na to vůbec nereagovala... ;)
 

DeletedUser2878

Guest
to Sieur - strašlivý? Za sebe musím říct, že je mnohem zajímavější a sympatičtější, než ta zmiňovaná lebka. Jinak bych na to vůbec nereagovala... ;)

no nevím ale osobně kdyby se na mě vyřítil 190 cm vysoký 100 kilo vážicí chlap v takovéhle zbroji, s pohledem který probodává a tváři jak vytesanou ze skály, tak bych nevěděl co dělat :eek:
.... to mě přijde děsivější, než nějaká lebka co se valí pozemi.:rolleyes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:D
...jestli to nebude tím, že jako žena si s muži umím poradit i jinak, než jen hrubou silou...
;)
 

DeletedUser

Guest
top kmeny

Trošku válčíme s kmenem SoK , ale jen tak prázdninově. a zatím se držej víc než dobře. Nebo je podporuje ještě jiný kmen a mám podezření které si musím ověřit.
Společný spojenec by měl v takovém případě zůstat neutralní. (možná DoN ted si nejsem jistý).
 

DeletedUser2878

Guest
A to všechno čeho ty jsi vlastníkem je tak malé?:D

velice inteligentní poznámka hodná tvému bystrému úsudku

PS: Tapeva, pak se nediv, že jsme se s vámi nedohodli...

kdyby si četla jak se Camel Thernero a další jejich následovníci vulgárně vyjadřují, tak by jste ty podpory stáhli, pokud si opravdu chcete říkat rytíři kulatého stolu
 
Nahoru