• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Možnost vypnutí upozornění na nové oznámení z pomocníka rabování

DeletedUser38889

Guest
Ahoj, když vyrabuji vesnici přes pomocníka, tak mi zvýší počet nepřečtených oznámení v liště. Myslím si, že by měla být možnost to vypnout, protože tyto oznámení z pomocníka nejsou nijak důležitá na zobrazení. Mají svou úlohu pouze v rozhraní pomocníka, kde indikují například dosažení plné kapacity nosnosti. V liště potom zbytečně svítí pořád nové oznámení a přitom to je jen pomocník.

Jen doplním, že filtrem to bohužel nelze vyřešit. Ten totiž vypne kompletně příjem oznámení (ne pouze notifikaci) beze ztrát jednotek, čímž přijdete o oznamka do pomocníka i o klasické oznámení ne-barbarek co by se vám mohly hodit.


https://imgur.com/VV4p0sY
VV4p0sY
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Ahoj, celou dobu to funguje úplně super, když utočíš na barbarky přes pomocníka, tak oznámení jde automaticky pod položku Pomocník rabování, takhle to podle mě na pohodu stačí a funguje to jíž několik let.

Nikdo si zatím na to nestěžoval, takže je to akorát práce navíc.
 

DeletedUser38889

Guest
Děkuji, za super komentář. Ano oznámení jde do složky s pomocníkem, to ale nemá žádnou souvislost s tím co řeším já. Jde mi o to, že kdykoliv vyrabuji barbarku, tak mi vyskočí notifikace s novým oznámením, které si nevyžaduje moji pozornost, ale to nevím dokud nekliknu na oznámení a nezjistím, o co se vlastně jedná. Protože třeba oznámení z klasického útoku vidět chci, ale oznámení, že jsem vyraboval barbarku xy mě nezajímá. A když takhle celý den rabuju stovky barbarek, tak už to docela omrzí.


Dále už pokračuje pouze zbytečně dlouhá odpověď, na stejně zbytečný komentář.

"Nikdo si zatím na to nestěžoval, takže je to akorát práce navíc."

Já nevím, jmenuje se tato část fóra ideje a nápady? Pokud zde kdokoliv přednese návrh na novou funkci/vylepšení, tak to je jako stížnost? To nedává smysl. To, že si na to podle tebe "nikdo nestěžoval" neznamená, že by to třeba někteří hráči ocenili. Navíc na zahraničním fóru už tento návrh padl, takže určitě nejsem jediný. A práce navíc? Budeš ji snad dělat ty? Těžko, tak proč ta starost.
 

DeletedUser33829

Guest
Nediv se, když to spravují lidi, kteří už dávno neví (tedy jestli někdy vůbec věděli) o čem ta hra je. Dříve rozhodně šlo, a tak by to jít i mělo dnes, že když nemáš v útoku ztráty, tak Tě to nebude upozorňovat, nebo útoky přes pomocníka rabování v oznámení ignorovat, aby Ti tam nesvítilo číslo? Tedy jestli to jde... Navíc rabuješ jen na začátku hry a to neposíláš na hráče desítky útoků a víš kdy dorazí, tak si zjistíš pak v přehledu oznámení, jak útok dopadl.
Mě to nikdy neotravovalo, je to spíše jen drobný detail, ale proč ne, pokud by to někomu vyhovovalo.
 

DeletedUser38889

Guest
A nepopisuješ právě filtr oznámení, který se ve hře nachází? Ten sice umí ignorovat některé oznámení, třeba právě útok beze ztrát. Problém je ale v tom, že nevypne pouze tu notifikaci (to malé číslo nahoře) na nové oznámení, ale ty to oznámení vůbec nedostaneš ani do složky a už poté nelze dohledat. Což znamená, že si nebudeš moct ani zobrazit oznámení o útoku na jiného hráče beze ztrát. Jinak s první větou naprostý souhlas, bohužel.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
O čem to tu prosím píšete? Obviňujete vývojáře hry, že nevědí, o čem hra je? To jako vážně? Opravdu jim takové poselství od Vás máme předat?
 

DeletedUser38889

Guest
Nechápu o co ti vůbec jde touto reakcí. Úplně k ničemu a mimo mísu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, toto slouží pro Vaše nápady, ne pro osočování supportu, vývojářů hry nebo hráčů, kteří tu napíší svůj názor. Takže zklidněte hormony. Ohledně návrhu samotného Ti odpoví hlavní administrátor hry, do mých kompetencí to nespadá, ovšem ohlídání, aby se na fóru neděly nepřístojnosti, to ano.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Shedde, pokud máš pocit, že by členové supportu nevěděli o čem tato hra je, tak věz, že se kolem hry pohybují každý den, mají přístup k informacím a testovacím serverům, o kterých lidé jako ty, nemají absolutně žádné tušení. Takže to, že členové supportu nejsou na prvních žebříčkách českých světů, rozhodně neznamená, že hru aktivně netestují či nehrají na jiných světech. Takže prosím příště se podobných komentářů raději zdrž. ;)

Nápad určitě realizovatelný být může, ale nevím jak moc by jej hráči skutečně využili, protože jsem podobnou žádost od hráčů zatím ani jednou na stole neměl. Ono není cílem přidávat do hry tisíce malých funkcí, které by následně využila jen hrstka hráčů, hru by to mohlo dělat zbytečně složitější. Aktuálně si nemyslím, že by to byla funkce, kterou by bylo nutné vyvojáře vytěžovat (aktuálně pracují na jiných důležitějších herních aspektech), takže zatím hlásit dále nebudeme.

Pokud jsi psal, že již nápad se objevil na jiných fórech, hoď nám prosím odkaz, zjistíme si o tom více...
 

DeletedUser38889

Guest
Děkuji za odpověď. Chápu, že když nebude poptávka od více hráčů, tak nemá smysl aby se tím INNO zabývalo. Každopádně, je pro mě s podivem, že o tom tady ještě nikdo nepsal, přece když za den vyrabuju 1000 barbarek, tak musím mnohokrát klikat na liště na Oznámení a kontrolovat co mi to vlastně přišlo, abych zjistil, že v konečném důsledku je to jen nepodstatný pomocník.

Zde odkaz na mezinárodní mutaci DK:
https://forum.tribalwars.net/index.php?threads/loot-assist-notifications.273637/
https://forum.tribalwars.net/index.php?threads/report-notifications.277515/
https://forum.tribalwars.net/index.php?threads/farm-report-mute.272869/

Na dalších jazykových mutacích to nejsem schopný dohledat, jelikož neumím polsky, německy atd., ale dám ruku do ohně za to že tam stejné žádosti budou.
 
Nahoru