• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápad na nové vlajky

DeletedUser38373

Guest
Zdravím,


Napadlo mně přidat novou vlajku.Momentálně jsou vlajky na: Produkce surovin,rychlost rekruce vojsk,síla útoku,síla obrany,štěstí v útoku,více obyvatel,cena mince,náklad...

Ale napadlo mně a trklo že třeba nejsou vlajky na:

Slevu šlechtice - ze začátku by taková vlajika velmi pomohla :king

Dobu rekruce šlechtice -myslím že to je také zezačátku dobré,ale i v pozdějčí fázi hry,kde třeba rekrutujete 12 šlechticů :king

Vlajku na skladiště
- tou to vlajikou by se mohlo zvyšovat prostor skladiště něco jako vlajka na více obyvatel
:cool
 

DeletedUser37060

Guest
:scratch zaujímavé...

no, niečo by sa z toho podľa mňa mohlo chytiť ;)
 

DeletedUser

Guest
- nevím, byla bych opatrná - každý další typ vlajky znamená snížení pravděpodobnosti, že dostanem ten, co opravdu potřebujem a využíváme (u mě je to rekrut a mince;)).
 

DeletedUser40539

Guest
​Já měl nápad na vlajku na zrychlení doby výstavby budov.
 

DeletedUser38373

Guest
Vlajku na zrychlení doby výstavby budov by asi InnoGames nepovolilo jelikož to je možné pomocí PB :(

Vlajka na zrychlení pohybu jednotek by byla dobrá věc,ale osobně si myslím že to není dobrý nápad a ani nevím zda to InnoGames dovolí,už skrz to že když může šlechtic např. max. 43 hodin tak díky vlajce by se doba cesty snížila např. o 5 hodin a už by hráč mohl o pár polí dál.No nevím ..


Ale sem rád že se Vám některým se můj nápad líbí :yeah
 

DeletedUser38373

Guest
To máš pravdu :scratch:D

Mohlo by se už vyjádřit někdo ze Supportu :)))
 
Nahoru