• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nápad na nové vlajky

DeletedUser27267

Guest
Rychlost pohybu je podle mě hodně špatnej nápad. Proto je na tw stats výpočet vzdálenosti a jednotky jenž mají stejnou dobu pohybu. Aby hráči mohli lépe odhadovat co jde a to myslím, že je ve hře dost silný prvek který hru charakterizuje.

snížení ceny šlechtice či rekrutace šlechtice jo to je dobrej nápad a myslím, že trvání výstavby by mělo zůstat tak jak je. To by se měnit nemělo. Jsou věci a detaily který by měly zůstat při starém
 

DeletedUser38373

Guest
No mně se to taky nelíbí.A už jak píseš,ten kdo využívá PŮ a když na něj někdo pošle útok tak díky PÚ si může "označit" který jednotky jdou ((Pokud tedy to chytne hned po vyslání útoku)) a díky té vlajci co navrhuje by se to už používat nedalo.Nezasahoval bych do pohybu vojsk.

A děkuji že se ti moje nápady líbí ohledně nových vlajek ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zdravím,


Napadlo mně přidat novou vlajku.Momentálně jsou vlajky na: Produkce surovin,rychlost rekruce vojsk,síla útoku,síla obrany,štěstí v útoku,více obyvatel,cena mince,náklad...

Ale napadlo mně a trklo že třeba nejsou vlajky na:

Slevu šlechtice - ze začátku by taková vlajika velmi pomohla :king

Dobu rekruce šlechtice -myslím že to je také zezačátku dobré,ale i v pozdějčí fázi hry,kde třeba rekrutujete 12 šlechticů :king

Vlajku na skladiště
- tou to vlajikou by se mohlo zvyšovat prostor skladiště něco jako vlajka na více obyvatel
:cool

Zlepšení či přidání vlajek určitě podporuji. Ovšem, jak již zde zaznělo, čím více vlajek bude, tím více snižíte šanci, že získáte právě tu, kterou chcete. Slevu mince ani snížení doby rekrutace šlechty určitě nechci podporovat, ale vlajka na skladiště mne, stejně jako ostatní hráče zde, také zaujala. Nápad na přidání této vlajky jsem poslal vývojářům hry, ovšem nechci dělat přílišné iluze a nemyslím si, že bude do hry přidána. Přeci jen v současné době Inno neplánuje nějaká vylepšení či zaměření se na vlajky. Avšak, i já se mohu plést, tak uvidíme...:cool

​Já měl nápad na vlajku na zrychlení doby výstavby budov.

Určitě přidána nebude

A co vlajka na zrychlení pohybu jednotek? :)

Také určitě přidána nebude
 

DeletedUser38373

Guest
Zlepšení či přidání vlajek určitě podporuji. Ovšem, jak již zde zaznělo, čím více vlajek bude, tím více snižíte šanci, že získáte právě tu, kterou chcete. Slevu mince ani snížení doby rekrutace šlechty určitě nechci

Mně právě šlo hlavně o vlajky na dobu a cenu šlechtice to právě ve hře dost chybí...
 

DeletedUser27267

Guest
Jsou vlajky na rekrutaci a cenu mincí, jsou bonusky na rekrutaci...proč by neměla být vlajka na cenu šlechtice...

i když hele neměla by náhodou vlajka na rekrutaci teoreticky snižovat i čas rekrutace šlechtice? Teoreticky by přece měla? šlechtic je také jednotka jako ostatní takže bych tohle možná nazval nedomyšlenou chybičkou:D
 

DeletedUser36491

Guest
Šlechtic se sice jako jednotka počítá, ale tato vlajka se na šlechtice nevztahuje.

Kdyby ses podíval na Wiki do článku ohledně vlajek, je to tam napsáno :blush (ODKAZ)
 

DeletedUser27267

Guest
Ale mohli by přece nastavit tuto vlajku aby měla vliv i na šlechtice ne?
 

DeletedUser40416

Guest
Mně právě šlo hlavně o vlajky na dobu a cenu šlechtice to právě ve hře dost chybí...

Jenomze tyhle vlajky by mely jen kratkodobe vyuziti parkrat za hru jeste jen v urcite fazi. A zaroven by se ti zbytecne hromadily a braly sanci, ze dostanes dobry vlajky, ktery jsou pouzitelny porad. A ber v uvahu, ze clovek ktery hraje trochu vazne, neskonci u 5 vesnic a vlajek na mince a rekrutaci neni nikdy dost.
Cili dalsi vlajky fakt NE, spis by to chtelo vyvazit uzitecnost soucasnych, treba to stesti, naklad, aby to bylo vic pouzitelny...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38373

Guest
Jenomze tyhle vlajky by mely jen kratkodobe vyuziti parkrat za hru jeste jen v urcite fazi. A zaroven by se ti zbytecne hromadily a braly sanci, ze dostanes dobry vlajky, ktery jsou pouzitelny porad. A ber v uvahu, ze clovek ktery hraje trochu vazne, neskonci u 5 vesnic a vlajek na mince a rekrutaci neni nikdy dost.
Cili dalsi vlajky fakt NE, spis by to chtelo vyvazit uzitecnost soucasnych, treba to stesti, naklad, aby to bylo vic pouzitelny...

To máš pravdu.Sám teď mám skoro 300 vesnic a dost potřebuji vlajky na rekruci a mince.Hrůza tolik mincí na 1 dědka :shock
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Po debatě s kolegy z Německa, přináším odpověď. Snažil jsem se prosadit alespoň vlajku na více místa ve skladišti, ale bohužel zatím neúspěšně. Přicházím tedy s touto konečnou oficiální odpovědí, kde si dovolím citovat vývojáře hry:

"Pravděpodobně zatím nebudeme realizovat, ale budeme uvažovat o případném přidání dalších vlajek v budoucnosti. Udělal jsem si poznámku o tomto nápadu, takže se nám neztratí."
 
Nahoru