• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návod pro mírně pokročilé

DeletedUser

Guest
No jo ta čeština

Navod hodne dobrej chlape.

Sorry, jsem rypak, neodpustim si to. Co ta cestina ? :eek:
Dobivani:rolleyes:
ryskovat:rolleyes:
vyhíbejte:rolleyes:
:D:D:D:D:D:D

No s tou češtinou je to horší, hlavné když není k dispozici kontrola pravopisu. Čekal jsem kdy to někdo připomete. Jdu to opravit.

Máš to vážne dobrý. Dalo ti to hodně práce že?
Jo nějakou tu hodinu to trvalo, ale není to tak strašný.
 

DeletedUser

Guest
Mam dotaz k jedne veci v navodu. Pises tam ze je nejlepsi zezacatku mit tezbu v pomeru 3.2.1 drevo.hlina.zelezo. Nicmene prave ze zacatku kdy je potreba stavet by to podle me melo byt hlavne 2.3.1, protoze vsechny budovy maji vetsi naklady na hlinu nez na drevo. Proto se ptam, proc tedy ten pomer 3.2.1? Ja jsem se s nim ridil, jsem zacatecnik, a stale se setkavam z nedostatkem hliny, protoze se snazim po dobu ochrany nad novackem vybudovat co nejvyssi stupne vsech dulezitych budov. Tezebni samozdrejme jako prvni - ale tam jsou ve vyssich stupnich propastny rozdil mezi drevem a hlinou (1:2(3)).

EDIT: Jeste jsem zapomel napsat ze jsem ve svete 2.
 

DeletedUser

Guest
Mam dotaz k jedne veci v navodu. Pises tam ze je nejlepsi zezacatku mit tezbu v pomeru 3.2.1 drevo.hlina.zelezo. Nicmene prave ze zacatku kdy je potreba stavet by to podle me melo byt hlavne 2.3.1, protoze vsechny budovy maji vetsi naklady na hlinu nez na drevo. Proto se ptam, proc tedy ten pomer 3.2.1? Ja jsem se s nim ridil, jsem zacatecnik, a stale se setkavam z nedostatkem hliny, protoze se snazim po dobu ochrany nad novackem vybudovat co nejvyssi stupne vsech dulezitych budov. Tezebni samozdrejme jako prvni - ale tam jsou ve vyssich stupnich propastny rozdil mezi drevem a hlinou (1:2(3)).

EDIT: Jeste jsem zapomel napsat ze jsem ve svete 2.

Poradím Ti, většina má přebytky hlíny, takže snadno proměníš (pro většinu nedostzatkové) dřevo na tržisti.
 

DeletedUser

Guest
Mam dotaz k jedne veci v navodu. Pises tam ze je nejlepsi zezacatku mit tezbu v pomeru 3.2.1 drevo.hlina.zelezo. Nicmene prave ze zacatku kdy je potreba stavet by to podle me melo byt hlavne 2.3.1, protoze vsechny budovy maji vetsi naklady na hlinu nez na drevo. Proto se ptam, proc tedy ten pomer 3.2.1? Ja jsem se s nim ridil, jsem zacatecnik, a stale se setkavam z nedostatkem hliny, protoze se snazim po dobu ochrany nad novackem vybudovat co nejvyssi stupne vsech dulezitych budov. Tezebni samozdrejme jako prvni - ale tam jsou ve vyssich stupnich propastny rozdil mezi drevem a hlinou (1:2(3)).

EDIT: Jeste jsem zapomel napsat ze jsem ve svete 2.

Abych řekl pravdu, tak jsem to začínal jen jednou a stále mě chybělo dřevo na kopiníky, přestože jsem měl příslušnou budovu na větším levelu než ty ostatní. Proto jsem plác 3:2:1.

Ono samozřejmě asi záleží jestli a jak hodně farmíš. A jak vyrábějí ty farmy okolo tebe. Když někomu zůstává na skladě hlína, protože se jí nestačí před útokem zbavit, pak jí máš dost i ty.:)

V návodu je asi nepřesnost. Mělo tam být ze začátku (2:2.5:1) s tím že v době začátku zbrojení se to promění na (3:2:1). Ale stejně si každý musí návod poupravit dle vlastní situace, kdyby platili iniverzální návody, tak by tu hru asi nemělo smysl hrát.
 

DeletedUser

Guest
pro balba : s dovolenim bych take umistil odkaz k nam do kmenoveho fora.
 

DeletedUser

Guest
díky za návod, moc užitečná věc :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
farmení

ahoj, slušný návod:)chtěla bych vědět, jestli máš farmením na mysli výrobu ve vlastní vesnici nebo jestli se dají získávat suroviny hned zkraje ještě jinde. Díky Deidre:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Farmaření znamená nelezení blízkého cíle, pokud možno takového, který se nebude bránit a v pravidelných intervalech na něj posílat vojsko (hned na začátku postavit sochu a chodit s paladinem a po chvíli k němu přidat několik prvních kopitníků). Pokud je v okolí více vhodných cílů, tím lépe :)
 
Nahoru