• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návod pro mírně pokročilé

DeletedUser

Guest
Co si myslíte o obraně (7,5 ; 7,5 ; 5) ? Já si ymslím že je to univerzální proti všemu. Nikdo si na mě ještě netroufnul takže jsem neměl tu čest to vyzkoušet v akci.
 

DeletedUser

Guest
jak zničím aneb pobiji jednotky v cizí vesnici třeba tam má 120 kopiníků a pokud možno s min. ztrátou???
 

DeletedUser

Guest
Zkus použít simulátor. Také je dobré si prostudovat vlastnosti jednotlivých jednotek.
 

DeletedUser

Guest
podle popisu jednotky, zjistíš, že má popiník výbornou obranu proti jízdě, ale za to je nemehlo v boji proti pěchotě ... proto pošli pár sekerníků a máš to v kapse, jak říkal kolega předemnou, zadej to do simulátoru a víš, jak dopadneš
 

DeletedUser

Guest
utok

Ahoj a jak si prisel na to ze kavalerie (lehka jizda) eliminuje sermire a ze lucistnici na koni eliminuji lucistniky?

Jinak dobry navod ale tohle prosim je podle mne nejdulezitejsi a prosim o podrobnejsi info ;-) dekuju
 

DeletedUser

Guest
Ahoj a jak si prisel na to ze kavalerie (lehka jizda) eliminuje sermire a ze lucistnici na koni eliminuji lucistniky?

Jinak dobry navod ale tohle prosim je podle mne nejdulezitejsi a prosim o podrobnejsi info ;-) dekuju

Psal jem měli eliminovat, jako že pokud v obraně hodně lučištníků, měli by jsme do útoků dát dostatečný počet lučištníků na koni, třeba je i dodělat.

Máš pravdu, je to zjednodušení, ale psát všechno tak jak to je (a možná se to lišší i od verze DK) by bylo velmi zdlouhavé. Pokud by jsi měl tři max. armády, jednu z sekerníků, druhou z LK a třetí s lučištníky na koni. Pak by při útoku vždy byla jedna z nich nejeffektivnější. Lučištníci na koni, pokud by v obraně bylo dost lučištníků, LK pokud by zde bylo dost šermířů a sekerníci pokud by zde bylo dost kopiníků. Přičemž díky tomu že sekerníci jsou nejlevnější, je jakoby oblast kde jsou nejeffektivnější o trochu větší. To by se ještě zkomplikovalo pokud, by jsme vzali v úvahu ostatní jednotky. Nejlepší je to vždy projet na symulátoru.

Ale i toto je velké zjednodušení, protože tyto jednotky mají různý build time, který může být tím nejdůležitějším kriteriem. Nehledě na to že když potřebujem nutně zaútočit i s nedokončenou armádou, nebo je začátek hry, máme v době útoku větší počet jednotek v případě že vyrábíme ty jednotky s nejkratším build timem a tím i menší ztráty. Navíc někdy bývá důležitější než síla útoku, jeho rychlost a překvapivost. Proto si myslím že nejde o závažnou chybu, jen zjednodušení.

Já se snažím v útočných vesnicích vyrábět všechny typy útočných jednotek a mírně jejich výrobu upravuji dle toho na koho útočím a co má rád za jednotky.
 

DeletedUser

Guest
lucistnik

jj Mas praavdu ted jsem utocil konolukama a pres 18 hradby + 600 luku jsem uspel na vybornou mejch 600 konoluku ztraty 180 :)
 
Nahoru