• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návod pro mírně pokročilé

DeletedUser

Guest
Výzkum jednotek

Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu. Pořád nemůžu tvořit jiné jednotky než kopiníky a šermíře. U ostatních mi to stále píše, že jsem je ještě nevyzkoumal. Ve stájích nemůžu dělat vůbec nic. Co je k tomu potřeba? Za případnou odpověď předem dík. :)
 

DeletedUser

Guest
Opera

Chci se zeptat na co je ta v návodu zminovaná Opera dobrá?
 

DeletedUser237

Guest
myslis prohlizec Opera? no na prohlizeni webovych stranek preci :D
 

DeletedUser

Guest
Opera

no jasne ale je v necem lepsi nez treba exlorer? nebo mozilla?
 

DeletedUser

Guest
Opera

Ono lze použít jakýkoliv browser, který podporuje záložky. Neznám současný stav, ale myslím že z těch novějších to umí všechny, připadně u starších IE je možné použít nějakou nástavbu.
Vzhledem k tomu že já používám pouze operu neznám u ostatních prohlížečů klávesové zkratky, tak jsem jí tam pro jistotu zmínil. Nechtěl jsem komplikovat už tak pro někoho složitý text a některé prohlížeče nainstaluji na můj linux s obtížemi a proti jejich licenci. Takže jsem volil tuto cestu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12327

Guest
To BALBA: Ahoj ten článek bude asi opradu dobrý a zřejmě tam bude i to na co se chci zeptat, jistě si ho později přečtu ale jde mi teď o čas a potřebuji rychlou odpověĎ - Co se stane s Jednotkami podpory, kterou jsem poslal soukmenovci do vesnice, kterou ještě před tím než tam dorazily zabral nepřítel. Prosím řekni, že nezmizí - prosíím!:confused:
 

DeletedUser237

Guest
To BALBA: Ahoj ten článek bude asi opradu dobrý a zřejmě tam bude i to na co se chci zeptat, jistě si ho později přečtu ale jde mi teď o čas a potřebuji rychlou odpověĎ - Co se stane s Jednotkami podpory, kterou jsem poslal soukmenovci do vesnice, kterou ještě před tím než tam dorazily zabral nepřítel. Prosím řekni, že nezmizí - prosíím!:confused:
Tak pokud potrebujes nejrychlejsi odpoved tak neni nic jednodussiho, nez zacit Hledat
nez ti totiz nekdo stihne odepsat tak uz to mas 3x nalezeny

jinak jednotkam je jedno kam jdou... pouze jdou splnit ukol: PODPORA VESNICE xxx|yyy a je jim jedno kdo tu ves vlastni, proste to jdou podporit
 
Nahoru