Návrhy na nové soutěže

DeletedUser33829

Guest
Shedde ty si fakt nemocnej narcis, kterej zase rejpe. Kdybych chtěl na sraz jet tak bych jel. Tady jsem chtěl jen soutěž o ničem nahradit soutěži, kde by jsme se o DK všichni dozvěděli něco zajímavého.A jak píše v dalším příspěvku Hynek, něco podobného je na facebooku, tam se to pořádat může a blbost to neni a tady by to najednou blbost byla. A pokud vim, tak na foru si plakal ty, že nemáš Fb.
Už to pochop, že jediný kdo tu pláče, jsi jenom Ty. Nemít FB beru jakou velkou devízu a několikrát jsem to napsal, tak přestaň tady trapně pořád překrucovat.:Good Nepotřebuju Tebe, abych se dozvěděl o soutěžích na stránkách DK na FB, o těch vím i tak. Takže Ty kdybys chtěl, tak bys jel... aha:eek:... Kdyby někde byly ryby, nebylo by potřeba rybářů. Letos Tě zval osobně Kozmicz. Dokud se nesbalíš a nepojedeš, tak je to jen další typický žvást na netu.:D Takže to vidím, jak tu už poněkolikáté omíláš kvíz ze srazů.
Přečti si pořádně co jsi psal včera, tvrdíš, že soutěže jsou rozdílné, a pak srovnáváš různé tipy soutěží do jednoho.:/Další manipulace, a asi protžoe to ostatní pochopili, tak proto Deynor napsal co napsal. Podívej se jak se tu chováš, nedávno jsi psal, že tu rýpat budeš a teď Ti to vadí?:eek: Až budeš psát jinak a budou mít Tvé příspěvky hlavu a patu...:cool:

Tanto, takže moje odpovědi nic moc.:D U té druhé otázky jsem ještě napsal do názvu spoileru Sovětský svaz/Rusko, protože jsem nějaý takový chyták očekával, možná i proto mě to táhlo do těch končin. Kdybych chtěl být přesný, pak i Tetris vymysleli v SSSR a ne v Rusku. U té čtyřky mě napadlo i to pravidlo selského dvora, bohužel na normálních světech to bylo jen na pár z počátku DK, setkal jsem se s tím na speedu, ale že to má vliv i na to demolování jsem nevěděl, ale tipl bych tu možnost, pokud by to bylo na A, B, C a žádná by nebyla, že je to chyták.
=Jiras= na DK není od půlky roku 2014, byla dlouho členem support týmu, myslím že vyhrála svět 5, napadlo mě to na toho faranta, který z těch dvou hráčů by byl známější u české komunity DK?:Yes A přeci jenom stát tu tipovat by byl nesmysl. Správnou odpověď vím, ale nebylo by fér ji dávat do éteru.:cool: Také jako tip otázky, který si asi nikdo na netu nenajde a je možné napálit skoro každého, kromě těch, kteří se s ní znají. Ta vítězka s21, tak to je bleskosvodka, ta byla tady několik let aktivní na fóru, vedla souboj s Willibaldem na s9, byli spolu v Křeslu pro hosta. Otázka k historii fóra a hry tady by to nebylo až tak nepodstatné, sám jsi tu toho zažil hodně.:)
S tím šlechticem mě právě už před lety vedla také skutečnost se zdemolovanými kasárnami, kdy jsem dobyl vesnici bez nich a rekrutovali se tam lučištníci.:)

Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40852

Guest
Shedde, ty až dospěješ a srovná se ti to v hlavě tak si tvoji nejbližší oddychnou. Neříkám že jsi hloupý, to ne, sečtělej to jsi, ale tím svým dokazováním svému okolí, že jsi nejchytřejší a hlavně že ty máš vždy pravdu, si to všechno kazíš. Přečti si něco o narcismu. Pak možná pochopíš.

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
192
No tak, už zase jste v sobě? Nechovejte se prosím už jako 2 puberťáci. :Facepalm

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
114
Jinak fanat se narodil v SSSR, ale teď to neni rus, nýbrž ukrajinec. :p

DragonLady

Častý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
283
:D :D úžasné , takhle planeta mě baví :D
rasty má zkušenosti, tak jsem chtěla vědět o čem to píše... ALE..
nejdřív jsem se přehlédla a četla nacismus místo narcismus :D
pak jsem si to vygůglila, a dostalo mě to že se to místo nemoci bere jako životní styl :D
směju se asi hodinu :D
chtěla jsem napsat, VEMTE MĚ DO KLUBU, ale to byste mě nevzali :D

DeletedUser40852

Guest
Velký lékařský slovník definuje narcismus jako sebelásku. Narcistická porucha osobnosti se dle něj projevuje přehnanými představami jedince o vlastní důležitosti a privilegovanosti, a to i bez ohledu na skutečné výsledky jednání. Častým projevem je i arogantní chování a nedostatek empatie.[1]Není to ale zamilovanost do sebe, to je špatné chápaní, ti lidé se spíše nenávidí a chtějí dosáhnout svého nedostižného ideálu, kterého se však nikdy nedočkají.

Lidé trpící narcistickou poruchou osobnosti se primárně snaží svému okolí dát najevo svou nadřazenost a myšlenou dokonalost. Daný jedinec věnuje sobě více pozornosti než světu, a to pak má negativní dopad na jeho vztahy a život. K tomu využívají falešných citů či přetvářky. Hlavním tématem jejich hovorů jsou oni sami a jejich údajně přínosné činnosti. Na kritiku reagují lhostejností nebo hněvem. Ve vztazích vyžadují bezmezný obdiv od partnera, o jeho city se však nestarají. Nemají dostatek empatie.

Je však pro ně těžké mezilidské vztahy vůbec navodit. Běžně jsou tito lidé uzavřeni citům. Ačkoliv vyhledávají kontakt s opačným pohlavím, často se bojí závazků, kvůli možnosti zklamání či selhání. V započatém vztahu však milují bezpodmínečně, problémem je, že si nepřipouští, že by mohl partner milovat i je, protože to ze své dětské zkušenosti považují za nemožné. Přesto právě oni potřebují cítit, že jsou milováni. Myslí si, že toho nejlépe dosáhnou právě skrze své výsledky, které z toho důvodu nadnášejí

Tak si asi četla jinde:D

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
192
Toto téma je určitě pouze k diskuzi ohledně návrhů nových soutěží, nikoliv ke všeobecné diskuzi. Pokud máte zájem bavit se o čemkoliv jiném, zavítejte prosím do Jarmarku u dubu, kde si můžete podívat o čemkoliv.

Jakékoliv další odpovědi netýkající se návrhů nových soutěží budou smazány.

DeletedUser40852

Guest
Škoda, že jste neudělali nějakou soutěž k olympiádě, ať už výtvarnou nebo typovací.