• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nastavení světa a start

DeletedUser37310

Guest
paladin a vlajky

Zdravim, prosimvas mohli by jste aktivovach vlajky a paladina? ;) diky
 

DeletedUser33829

Guest
Nastavení je pěkné, i když upravili rychlost světa a jednotek.

To, že tam nebudou (snad) vlajky je dobře, sice na účtu jich mám dost z 27, ale nepřijde mi to fér vůči začátečníkům.

I když nastavení se mi líbí, hlavně třístupňový výzkum, tak je to svět bez lučištníků a někdo si na fóru stěžoval, že poslední svět s lučištníky byla 27 otevřená vloni v červenci a další svět bude jistě otevřen, až tak někdy na konci srpna, začátkem září. Hodně to nastavení kopíruje nedávno otevřený svět 28.

Co takhle zavést třístupňový panský dvůr? Ten byl jenom na desítce, což je škoda když tohle je už třicátý svět nebo zavést desetistupňový výzkum, i když by bral hodně surovin? To tu ještě nebylo kromě speedů.:cry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Doufám teda že tu rychlost vrátěj, tak, jak byla a ještě by nebylo špatné, dát začátečnickou ochranu jen na 5 dnů
Jinak koukám Shedde, že ti vypršel ban, plánuješ další? :D
 

DeletedUser33829

Guest
Hlavně, že tam není omezení útočník:eek:bránce během 60 dnů.;)

Mi BAN nevypršel, mi byl zrušen.:)

Mám si jako udělat harmonogram, kdy mi bude dán BAN? Nechtěl bys na to vyhlásit soutěž? Bychom se mohli sázet o peníze, ať taky vyděláme, i když pravidla to zakazují.:D
 

DeletedUser34317

Guest
:mockingNo tak nevím jak ty, ale já to beru jako vyznamenání:rofl
 

DeletedUser33829

Guest
Tak to bych nechtěl dopadnout jak Leonid Iljič Brežněv, tomu už ani nešlo kam připínat vyznamenání.

Ještě by mohli zrušit noční bonus a hned by bylo o zábavu postaráno.
 

DeletedUser33829

Guest
To je taky spánek a ještě k tomu delší. To by Ti nepomohlo.:mocking
 
Nahoru