• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nastavení světa a start

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno Vytvořeno
Paladin a vlajky

Hodně se mi nelíbí, že tam není paladin a vlajky :cry

Doufám, že se to ještě změní :shock
 
to je veľmi dobre, nemam vlajky takže vpohode :D

ani domobrana tam špatiť nebude :D

ty čo budu okolo mňa nech radšej daju začať znova :D
 
No podle mě je nastavení kompletně špatně:)

Ale co, vždyť nastavení není vůbec podstatné:)
 
No jediný co mě se na nastavení nelíbí, je ten výzkum a týdenní ochrana :(
Jinak vlajky jsou mi ukradený, nemusím se strachovat jestli někdo nemá ohně a lamy nebudou opruzovat s domobranou :D
 
no ty čo zbierali vlajky tak budu mať smolu, ale na druhej strane ťa v dedine neprekvapia ani ohne ani domobrana ... takže to bude vyrovnane aj pre iných hráčov ... :)

Edit: tak jak píše Octopuss :D

ale tak výskum som si všimol až teraz to mam tiež rad :)
 
Výzkum je v pohodě. Da Octopuss bude muset aspoň více přemýšlet.:great
 
Cože? Že tě čert štípe v kříži?:P

Tady je vidět ten rozdíl, já, Octopus a spol máme rádi pomalé světy s co nejtěšími podmínkami pro útočníky a né moc náročné na přemýšlení:)
Vy ostatní ste ti, co nám na jiných světech vadí:)
 
vlajky být nemusí ale paladina bych tam dal a ta domoobrana je podle mne větší zábava :yes

a trochu z jiného soudku, chystá se nějaká akce na začátek léta? ;)
 
Zpět
Nahoru