• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: O nejoblíbenějšího moderátora

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4673
  • Vytvořeno

Zvolte vašeho nejoblíbenějšího moderátora


  • Celkový počet hlasujících
    81
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Děkuji všem svým příznivcům :)

Já dal svůj hlas ,,kofolákovi" :D

To H.Hinata:
Tak teď nevím jestli ti je půl roku hraní se mnou málo, abys mne neznala nebo mne nemáš ráda :( :D
 

DeletedUser

Guest
To H.Hinata:
Tak teď nevím jestli ti je půl roku hraní se mnou málo, abys mne neznala nebo mne nemáš ráda :( :D

No áno, Tebe samozřejmě mám ráda :kissing Ale ta anketa se týká fóra a ne hry ;) A i tak jsem na Tebe ještě furt naštvana za to, jak si nás opustil :p
 

DeletedUser

Guest
No proto! :D

njn, lidé pžicházejí a odcházejí, můj důvod sis jistě přečetla a doufám, že chápeš :)
 

DeletedUser

Guest
:mocking mourek má můj hlas

chtěl jsem dát angelinovi jelikož bydlíme ve stejným městě ale mourek je mourek:D
 

DeletedUser

Guest
Ja to tu mám ťažké, Kozmicz alebo Matthew FOX.. obaja pre mňa urobili super vec... radšej nedám nikoho...

keby sa tak dali dať dvaja... :(
 

DeletedUser24504

Guest
Adyk ty si jasnej :D:D v obou anketach daška mourka toho chceš jako zrakrutovat neboco :D
 

DeletedUser4584

Guest
Mourek už delší dobu odvádí na fóru výbornou práci (to odvádějí ale samozřejmě všichni) a navíc mi také už delší dobu neřekl nic urážlivého :D:D

Dostal můj hlas, ale mělo-li by to být spravedlivé, potřeboval bych jich několik.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru