• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nejhorší film

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27491
  • Vytvořeno

DeletedUser27491

Guest
Zde můžete psát váš nejhorší film který jste vyděli.

Star Trek
 

DeletedUser5389

Guest
Je těžké říct, který film byl podle mě nejhorší, co jsem měl možnost vidět, jelikož naštěstí mi v paměti zůstavají jen ty dobré :)

Ale co si tak vzpomenu, tak mě velice zklamal film:

10 000 př. n. l.

Nejsem žádný historik, ale když ve filmu odehrávající se v době 10 000 př. n. l. pobýhá zvěř, co vyhynula před 20 miliony let, je asi něco v nepořádku.
Nejenom díky těmto historickým omylům mi v celkovém souhrnu přišel tento film jako naprostá blbost...
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Byl jsem moc zkamaný s filmu Egypťan Sinuhed.

Četl jsem knihu ... vřele doporučuji ... když jsem ji začal číst nevěřil jsem,že knihu přes 2000 stránek přečtu.
Když jsem ji dočetl ... moc mne mrzelo,že nebyla o dalších 2000 stránek delší.

Je to příběh o lékaři co žil v době faraonově.
O božstvech , lidských osudech , lásce , dobrodružství které prožil na ceskách o povstání lidu a jak pak dopadli a jiné ...

Film trval asi 2 hodiny ... filmaři sfilmnovali akorát začátek a konec ... to nejdůležutější vynechali.
Moc jsem se těšil na ten film a když jsem ho viděl tak jsem těžce litoval,že jsem ho vůbec viděl ... bylo to děs a hrůza jak to zpotvořili.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ono väčšina filmov sa filmami nazvať nedá, iba malé percento z nich stojí skutočne za zhliadnutie. I keď filmy všeobecne nepozerám, je to vidieť už len z ich obsahov.

Môžem sa (zatiaľ - kvalitu pozeraného som nesledoval) prikloniť ku Gismovi,
film 10 000 pr. n. l. bol naozaj prepadák :D
 

DeletedUser

Guest
No Bruno je stejně jako Borat pěkná kravina..mě docela zklamal 2012, sice suprový efekty, ale jinak nic moc..
 

DeletedUser

Guest
Jjj. já nechtěla kritizovat a navíc jsem si nemohla ani za flák vzpomenout na to, co se mi nelíbilo.... Takže se připojuji k názoru LAMAdaKILLER - Borat má hlas i za mě....

PS: Habrtonku, vím že zrovna ode mne to bude vypadat spíš jako rýpání, ale není to tak ... ;)
Víš, zmiňovanou knihu Egypťan Sinuhet od Mika Waltari, jsem četla několikrát.... Vždy jedním dechem a bezesporu to patřilo k tomu nejlepšímu, co jsem kdy četla.
Ale, mluvíš o tom, jako kdyby si to četl jen ty - zklamu tě. Egypťan Sinuhet již patří mezi povinnou školní četbu, takže jsme všichni docela dobře obeznámení s jejím obsahem, hehe :p
Jinak ale film jsem neviděla, tak nemohu porovnat....
 
Nahoru