• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nejhorší film

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27491
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Když to tak čtu, tak se musím taky přiklonit k filmu 10 000 př.n.l., ten se opravdu moc nepovedl. :no

Za to Borata můžu, to tedy jo. :great
 

DeletedUser7531

Guest
... Egypťan Sinuhet již patří mezi povinnou školní četbu, takže jsme všichni docela dobře obeznámení s jejím obsahem, hehe....

Ale? :shock Nemůžu si vzpomenout, že by nám někdy někdo zadával číst Egypťana Sinuheta (i když vím, o čem to přibližně je) - můžu tě ubezpečit, že já to nečetl. Po nás chtěli "Němá barikáda", "Divá Bára", "Za trnkovým keřem", "Robinson Crusoe", "Staré pověsti čeké" .... - a to na základce. Na střední nám nikdy nikdo nic nezadal ....


PS: Borat - no, je to takový divný film, ale u některých scének se dá zasmát. Např. u nákupu aut ;)
 

DeletedUser

Guest
Pan Orisek: já si ho šla půjčit do knihovny a knihovnice mi řekla, že nemám šanci, bo je zařazen mezi povinnou četbu a děti školou (a četbou) povinné, na tu knihu stojej zástupy, či ji mají předem (i měsíce) zamluvenu... Z toho jsem usuzovala.
 

DeletedUser

Guest
Tak pro nas finofilni egyptology je Egyptan Sinuhet zaklad... :D nicmene pokud mam rict sama za sebe, tak za nejhorsi filmy povazuju komercni pip typu Pan prstenu, Harry Potter a Avatar nebo Sifra mistra Leonarda, ktere vice nez pobavit divaka maji vydelat... Vetsina lidi, co cetla literarni predlohu s timto nazorem souhlasi... Necetla jsem, nevidela a ani nechci, diky...

Co se tyce toho nejhorsiho, tak bych mohla vyjmenovat minimalne 20 hororu, kde obcas neni na skodu pouzit spis vyraz parodie... Dokonce ani libe znejici trhaky typu Kill Bill me prilis nenadchly...
 

DeletedUser7531

Guest
Třeba už to zas změnili. Co já vím. Když oni tak rádi všechno, tak často měněj ... :D

(Další diskuzi k povinné četbě prosím směřujte do tématu o knížkách - myslím, že tu nějaké takové bylo ... snad ....)

Pan prstenu, Harry Potter a Avatar nebo Sifra mistra Leonarda, Kill Bill .

Pan prstenu - dá se na to koukat, celkem pěkný film, příběh
Harry Potter - sestupná tendence k co největší honbě za prachama. Nejlepší byl 1. díl.
Avatar - Sice okopírované dobývání divokého západu s modrejma indiánama, ale jinak moc, moc, moc pěkné:pardon
Sifra mistra Leonarda - dobrý námět, ale chlap co dokáže během chvíle rozluštit veškeré hádanky mi přišel trochu divnej
Kill Bill - souhlas, hektolitry krve - jinak nic
 

DeletedUser

Guest
Mně přišel Pán prstenů film docela dobrej, rozhodně lepší než poslední Pottři..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5389

Guest
Tak pro nas finofilni egyptology je Egyptan Sinuhet zaklad... :D nicmene pokud mam rict sama za sebe, tak za nejhorsi filmy povazuju komercni pip typu Pan prstenu, Harry Potter a Avatar nebo Sifra mistra Leonarda, ktere vice nez pobavit divaka maji vydelat... Vetsina lidi, co cetla literarni predlohu s timto nazorem souhlasi... Necetla jsem, nevidela a ani nechci, diky...

Co se tyce toho nejhorsiho, tak bych mohla vyjmenovat minimalne 20 hororu, kde obcas neni na skodu pouzit spis vyraz parodie... Dokonce ani libe znejici trhaky typu Kill Bill me prilis nenadchly...

No ono natočit v dnešní době opravdu kvalitní horor je opravdu těžké, jelikož lidi jsou stále naročnejší. Dneska už nás nevyděsí chodící monstrum, co cestou zabíjí lidi a už přestávají působit i horory s duchama.

Jinak než horory mám radší hororový thrillery. Tam můžu doporučit Tajemné okno nebo Klíč. Tyto dva snímky se mi opravdu líbily.

Co se týče Šifry, nebylo to špatné ,ale přišlo mi to moc natáhle. Já vždy čekal, že už je konec a ono to vždy ještě dál nějak pokračovalo...

co se týče Pána prstenu, viděl jsem první díl, ale nebavil, ani jsem to nedokoukal a na další jsem už neměl chuť se dívat. Pro mě rozhodně velké zklamání...
 

DeletedUser

Guest
Je to zajímavé - jste první, od koho slyším, že se jim Pán Prstenů nelíbil.....
Co budete třeba říkat na nový přicházející film Fame, kterého kritika totálně zadupala pod podlahu a dokonce ho nedoporučují ani teenagerům, jež by měli být právě onou cílovou věkovou skupinou, pro které je film určen ?
 

DeletedUser

Guest
Kill Bill je typickej film od Tarrantina a proto se na něj musíte koukat z určitým nadhledem...pak je to super movie

...jinak Pán Prstenů je pro mě nejlepší zfilmování knižní předlohy co sem zatim viděl
 

DeletedUser5389

Guest
Je to zajímavé - jste první, od koho slyším, že se jim Pán Prstenů nelíbil.....
Co budete třeba říkat na nový přicházející film Fame, kterého kritika totálně zadupala pod podlahu a dokonce ho nedoporučují ani teenagerům, jež by měli být právě onou cílovou věkovou skupinou, pro které je film určen ?

No koukl jsem se na recenzi a vím jistě, že tento film si nestáhnu :)
 
Nahoru