• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nejhorší film

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27491
  • Vytvořeno

DeletedUser7531

Guest
Kill Bill je typickej film od Tarrantina a proto se na něj musíte koukat z určitým nadhledem...pak je to super movie

...jinak Pán Prstenů je pro mě nejlepší zfilmování knižní předlohy co sem zatim viděl

Pomiň, ale viděl jsem "Pulp fiction" a byl to pěknej film, viděl jsem "Hanbný parchanti" a byl to pěknej film. A viděl jsem oba díly Kill Billa a je to blbost....;)
 

DeletedUser

Guest
Pulp fiction jsem ještě nikdy nedokoukal. Stratím se v ději a pak když tam naskočí reklamy, usnu. Takže u mě nejhorší film.;)
 

DeletedUser2178

Guest
No Pulp fiction, první povídka mě přišla nudná. Chtěl jsem to vypnout na začátku druhé povídky ale ta mě nějak vtáhla a už jsem se nenudil do konce... :)
Jinak ty horory, to je pravda, některý jsou fakt o ničem... například Krvavý Valentýn.
 

DeletedUser

Guest
Pulp Fiction je dobrej film.Co naopak nemám rád sou romantiky a kraviny typu Baba na zabití atd.
Kam ten svět spěje.Lidé už neuznávají klasiky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsi předčasně vyzrálý a vyspělý, Matrixku!..
Já v tvých letech koukala na Popelku a těšila se na Mrazíka. No na toho se těším pořád, ale pssssst! :D Už asi nějaký zachovalý návyk z dob dávno minulých, hehe :D
 

DeletedUser

Guest
Miluju Bruce, ale Pupl fiction je asi jen pro nekoho, ja tenhle humor nemam rada, nebo mu plne nerozumim... Mozna vekem...

Kvitek: No kdo me zna tak vi, ze nesnasim komerci :D Protoze tyhle sci-fi fantasy nesmysly neuznavam. Je to jen zdimacka penez z lidi...

Tarantino ma asi taky svuj styl, ktery mi nesedi a vsechny jeho filmy jsou na jedno brdo... Hektolitry krve a podobny nechutarny mi neprijdou ani zajimavy, ani desivy, proste neslany, nemastny... Deckovej horor mi nabidne podobnou podivanou... :D

lantis: Krvavy Valentyn jeste radim k tem "lepsim" :D aspon solidni herecky obsazeni a relativne necekany konec... Pokud chce opravdu silenost k nekoukani, tak doporucuju Drag me to hell, Carver, All the boys love Mandy Lane, Shutter, Diary of the dead, P2, The last winter, Hatchet (nejhorsi film, ktery jsem kdy videla), Wrong turn 2 (2. nejhorsi film, co jsem videla), Hostel 1, Texasky masakr 1 i 2... to jen co me ted napadlo :)
 

DeletedUser5389

Guest
Když už jsi tu nakousla ten Hostel, tak jednička ještě ušla, ale dvojka byla otřes. Jenom těžila z jedničky.

Tento film byl opravdu špatný. Jediný pozitivům bylo to, že se tam jedna scéna točila v Karlových Varech :)
 
Nahoru