• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nesoutěžní

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Jen tak trochu autobiograficky ...

Vyr_velky_2.jpg
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Děkuji, snad to přinese trochu inspirace pro ostatní. :hi
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268
Sedí tam ako veľký šéf :) Krásne.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ano, obrázek je velice pěkný, ale nějak prostě postrádám hlubší myšlenku. A absolutní rým podle mě nepůsobí úplně dobře - někdo na to má možná jiný názor, ten mu neupírám. Navíc homofony omezují právě tu možnost dát textu dobře formulovaný význam, což se ukázalo právě zde. Možná mi někdo úplně nerozumí... Když se podíváte třeba na Sfinxy, účelem textu je vyvést někoho z omylu. Twingo - poukázání na krásu bytí člověka v přírodě. Zde jen informace, že výr se nezajímá o DK. To víme a nic se na věci nemění, kdybychom tuto práci neviděli :) Může to být chápáno jako symbol moudrosti, ale ten v dané kombinaci s DK moc nedává smysl a vzhledem k přímé fotografii asi není úplně správné spojovat symbol s původním významem.
 

DeletedUser25426

Guest
Tantaleno, moc pěknej rozbor - ale proč se na to nepodívat jenom jako na vtípek? ;) Aspoň tak to vidím já :)
[SPOIL]Já bych tý fotečce vytknul jenom tu volieru - to je podle mě jediná chyba na kráse a ptačímu velikánovi nesluší...[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No jo no, Willibalde, ve volné přírodě bych ho nevyfotil.

A Tantalena, to je kapitola sama pro sebe. Ztráta času mu cokoli vysvětlovat ... Absolutně krásně vůbec nic nepochopil, jako ostatně dost často. Bohužel ...
 

DeletedUser25426

Guest
Což o to - já bych ho vyfotil - ale s teleobjektivem a stálo by mě to móóóc času ;) A ani jedno nemám :)
U nás ty potvory totiž pořád ještě hnízdí :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru