• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser37075

Guest
DK tým se snaží vše vylepšit, tak přispějte svým názorem a nápadem, ať se má kde inspirovat.
 

DeletedUser37075

Guest
Jarní akce začíná 28.3, čili 2 dny po vydání nové verze. Bude probíhat týden.
 

DeletedUser31120

Guest
a sakra já sem slepej sem to přehlídl :D :mocking díky moc ;)
 

DeletedUser31120

Guest
Jarní akce
Naše nová verze obsahuje i novou akci pro Vaši zábavu. Jsme rádi, že se Vám zimní akce líbila a dali jsme si spoustu práce s vylepšením na jarní akci, takže již teď se těšíme na Vaše reakce! Těšte se na tajemné nepřítele a novou kořist, kterou bude moct sbírat. Akce začíná 28.03. a končí týden poté. Další informace budou brzy následovat!

Ostatní novinky
- Aplikace: nyní je možné registrovat více zařízení k získání tzv. push upozornění, stačí se jednoduše přihlásit
- Vylepšený způsob odkazů, díky kterému je teď možné v mobilní verzi kopírovat odkazy s oznámením.
- Jakmile bude svět ukončen dosažením Tajemství, kmeny nebudou ponechány.


Tohle stačí ? :)
Je to když tak v oznámení hned to se nedá přehlídnout .. a verze už dnes byla spuštěna



 

DeletedUser

Guest
Mě se teda ta zimní akce nelíbila :D Ale sem zvědavej co to bude tentokrát :D
 

DeletedUser11059

Guest
upřímně ....., můj názor na vikingy byl naprosto negativní. A v mém okolí to mohlo být cca 20 : 80% (ano : ne), snad to bude nyní něco propracovanějšího
 
Nahoru