• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser

Guest
Co to sakra je? Jedinou pozitivní novinkou verze 8.10 je rozšířená mapa - ostatní věci (kurzívou napsaný název vesnice, nové ikonky) stojí za prd.

​PS: Je to jen první pohled, asi jsem si ještě nevšiml nějakých lepších změn, ale vzhledově je tato aktualizace hrozná!
 

DeletedUser18868

Guest
Kam zmizel přepis utoků z nádvoří?


To mám jako zase hledat script?


Tak nefunguje pouze při utoku sama na sebe :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Tos objevil brzo - při vlastním útoku nešel ani včera, předevčírem, předpředevčírem... :D
A ty ikonky u mapy a vesnice mě tam pěkně štvou - to si mohli nechat jen pro casual :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32352

Guest
Označení prohraného útoku

Zdravím a omlouvám se, jestli to zde už proběhlo, možná kolega přede mnou myslel vypnutím ikon totéž, na co se ted ptám já?

Proč se změnilo označení prohraného útoku (červená tečka) na zobrazení všech ikon, které existují? Jaké vylepšení toto označení-místo jednoduché červené tečky-přináší?

Děkuji za odpověď
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Zdravím,

Smím se zeptat ??? Takže kolem toho 28.3 mám čekat na nějaké vesnice jako byli v zimě ??? VIKINGOVÉ byli pokud se nemylím, jsem rád pač potřebuji ted' na SV.29 surovin jako :mocking...Určitě to bude něco unikátního:hi
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Osobně mohu říct že se vždy děsím jaké novinky se zase objeví :-( i když zároveň musím přiznat že několik málo věcí k užitku je a naštěstí grafika a podobné nesmysli jdou vypnout.
 
Nahoru