Nové verze hry - Diskuze

Marekhlav

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
"Nové příspěvky na fóru" zbytečná featura, která je navíc nedokončená. Proč má možnost skrýt tuto pouze vůdce kmene? Nebylo by lepší nechat rozhodnutí na jednotlivých hráčích? Proč jsou zobrazovány témata, která jsou nastaveny jako nesledovat? Práce kvapná málo platná. Možná by mohl support např. po týdnu zobrazit statistiku, jak aktivní kmeny využívají, myslím si, že by byl překvapen. Celý problém by asi vyřešilo, kdyby si každý hráč mohl sám určit, zda chce tuto funkci používat nebo ne.
 

eing

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravím,
možnost poslat hromadou podporu je super, zmenší to klikání atd. Ale má menší problém, čas příchodu je počítán špatně za jedné podmínky.
Čas příchodu podle hromadné podpory je menší než podle mapy (a reality). Mám pocit že počítání tohoto času bere v potaz i "Přátelství" (kmenová funkce na rychlejší příchod podpor) pro cizí vesnice, ale nečekám a) že každý hráč má také tuto funkci zaplou a i kdyby měl, b) že má stejnou úroveň kmene.
Nejsem si jist jestli i symbol nouze má podobnou chybu, to by se muselo otestovat.
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.504
Zkus nám dotaz poslat s nějakými bližšími instrukcemi, pokud by někdo z našeho týmu měl čas, mohl by se ujmout otestování.