Nové verze hry - Diskuze

Marekhlav

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
"Nové příspěvky na fóru" zbytečná featura, která je navíc nedokončená. Proč má možnost skrýt tuto pouze vůdce kmene? Nebylo by lepší nechat rozhodnutí na jednotlivých hráčích? Proč jsou zobrazovány témata, která jsou nastaveny jako nesledovat? Práce kvapná málo platná. Možná by mohl support např. po týdnu zobrazit statistiku, jak aktivní kmeny využívají, myslím si, že by byl překvapen. Celý problém by asi vyřešilo, kdyby si každý hráč mohl sám určit, zda chce tuto funkci používat nebo ne.
 

eing

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Zdravím,
možnost poslat hromadou podporu je super, zmenší to klikání atd. Ale má menší problém, čas příchodu je počítán špatně za jedné podmínky.
Čas příchodu podle hromadné podpory je menší než podle mapy (a reality). Mám pocit že počítání tohoto času bere v potaz i "Přátelství" (kmenová funkce na rychlejší příchod podpor) pro cizí vesnice, ale nečekám a) že každý hráč má také tuto funkci zaplou a i kdyby měl, b) že má stejnou úroveň kmene.
Nejsem si jist jestli i symbol nouze má podobnou chybu, to by se muselo otestovat.
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.076
Zkus nám dotaz poslat s nějakými bližšími instrukcemi, pokud by někdo z našeho týmu měl čas, mohl by se ujmout otestování.
 

DeletedUser44631

Guest
Gratulace, trvalo Vám to přesně několik let, než Vám došlo, že i tohle by hráči využili. ddd.gif
Podle mých výpočtů v roce 2025 konkrétně 11. listopadu uvolníte verzi hry 9.99 kde konečně přidáte do pomocníka rabování třeba i beranidla. Protože hráči také třeba potřebují snížit levely opevnění, aby jim neumírali jednotky. Bohužel tuhle vychytávku si necháváte v záloze, abyste měli neustále co posouvat ku předu. Rozumím.

Víte, proč hráči tak často používají skripty a mnohdy zakázané? Protože hra neobsahuje funkce, kterými by hráčům usnadnili hru.
Proč musí hráči používat tento script a neobsahuje to hra již dávno? hromadné přidání BBS do pomocníka. Proč hra nepodporuje export/import rychlého náhledu do dalších serverů/SDS? Proč hra nepodporuje export/import šablon do správce účtu? Proč hra nepodporuje funkci vyhledávání bonusových vesnic apod? Proč hra nepodporuje balancování surovin? Proč hra nepodporuje funkci pro sběr souřadnic z mapy? Proč hra neobsahuje základní funkci pro hromadné pojmenování vesnic apod?
Proč k těmto primitivním úkonům musí hráči používat externí skripty? Tohle jako vše máte v plánu nasazovat s rozmezím jednoho až dvou let tzn v roce 2030 se možná dočkáme?

Já nechci být neustále urýpaný, ale pracuji přes 5 let na vývoji webových a mobilních aplikací a prostě takhle prapodivně to nefunguje nikde. Pokud zákazník požaduje nějakou novou funkcionalitu tak v řádu měsíců je nasazena na produkci. Vzhledem k tomu, že vím, že všechno tohle je otázka pár desítek řádků, nerozumím kdo nebo co to brzdí a jaké jsou k tomu důvody. Dokáže mi tohle někdo okomentovat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.076
Jasně, není problém odpovědět.

Nevím, kdy přesně jsi se ke hře dostal, ale já začal asi 14 dní po spuštění CZ serveru, takže si hru velice dobře pamatuji ve starém vzhledu, s velmi omezeným počtem funkcí, starou grafikou atd. Např. když jsi kliknul na mapu, tak si tam měl prostě jen mapu a nyní tam je několik dalších funkcí, filtrů, možností... Přidání některé funkce, není otázkou jen pár kliknutí vývojáře, ale často se nové funkce přidávají také na mobilní verze (to máš dvě odlišné verze - Android + iOS), zároveň se musí nové funkce optimalizovat pro všechny podporované prohlížeče, nejednou se stalo, že přidání nové funkce bylo na některém prohlížeči chybové. A to nemluvím o tom, že vývojáři stále pracují na nových událostech, vylepšování stávajících událostí apod., je jasné, že té práce mají opravdu hodně.

Nápadů, které by se do hry mohli přidat je opravdu tisíce - od těch jednodušších, ale ne tolik potřebných - po ty složitější, ale potřebnější. InnoGames pracuje postupně, hru neustále vylepšuje a přidává nové a nové funkce. Vývojářů Divokých kmenů však nejsou desítky, ale jednotky, takže na některé vylepšení si budeme muset zkrátka vždy počkat. Někdy týdny, někdy měsíce, někdy roky...
 

DeletedUser44631

Guest
To je pravda, nějak jsem se zase rozčílil a opomenul jsem na mobilní aplikace. Možná za to může to, že beru Inno jako velkou organizaci a předpokládám, že za tím stojí dost lidí. Ovšem hra je již vybudovaná a není potřeba udržovat tolik vývojářů, což chápu.

Jinak srovnávat hru s lety 2007/2008 nelze. To byla doba, kdy lidé měli sotva internet, hrálo většina lidí v internetu exploreru a přeci jen celkově vše se za těch 13-14 let vyvyjielo. Ale vždycky může být hůře, hra jako Travian je už 17 let stejná.

Je to škoda, protože když si vezmu mobilní aplikaci, tak tam chybí opravdu mnoho užitečných funkcí. Rozumím i tomu, že čím více funkcí tím více chyb/oprav..

Jen se mi prostě nelíbí to, že funkce které může obsahovat hra je potřeba nahrazovat mnohdy skripty a někdy nejsou ani povoleny.

Hold asi jsme zase u toho, že málo hráčů, málo peněz, malý suport vývojářů ☀
Každopádně děkuji za odpověď
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.076
Divoké kmeny nejsou hlavním příjmem zdrojů pro InnoGames, navíc jak píšeš, hra je již vybudovaná a není v plánu přidávat nějaké velké věci, které by mohly radikálně hru změnit (pokud se tak někdy v budoucnu stane, teď o tom určitě nevím). Hra se udržuje a spíše jen po menších krocích zlepšuje. Těch nápadů, kterými se vývojáři prokousávají je opravdu desítky a když se selektují dle důležitosti, tak ty některé méně důležité - ale přesto velice užitečné - funkce, tak zkrátka čekají na svoji implementaci i několik měsíců.
 

Universe

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Verze 8.277 - v budoucnosti budou všechny aktivní výhody na účtu odstraněny, v případě, kdy hráč restartuje svůj účet.
Poprosil bych o vysvětlení co to přesně znamená.
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.076
Pokud začneš znova na nějakém světě, odstraní se ti všechny aktivní efekty, které na účtu budou aktivní.
 
Nahoru