• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser35035

Guest
Já jsem sice klasický náhled vesnice používal jen zřídka - když byl pomalejší internet ale jsem zklamaný :shock

Na DK mně zaujala JEDNODUCHOST která bude aplikovaním nových tlačidel pro mně značně poškozena :(


Doufám, že sem brzy někdo přidá Grafický balíček, s kterým zůstanou moje DK takové jaké zatím jsou.
 

DeletedUser32352

Guest
Klasické uspořádání (Divoké Kmeny 6.5)

Používám celou dobu klasické uspořádání, nová grafika s tou hroznou lištou mi vůbec nevyhovuje a i když jsem to zkoušela, nikdy jsem si nezvykla.
Snad se mi ji podaří nastavit podle vašeho návodu
 

DeletedUser27267

Guest
hele lidi nejdou vypnout ty nesnesitelny vyskakovaci rolovaci okna?
 

DeletedUser843

Guest
Teraz, keď je už nová verzia v hre, čo na ňu hovoríte?
Páči sa vám zmena v hlavnej budove, alebo nepáči?
A čo by ste radi uvítali v ďalších verziách?
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
No,osobně jen doufám,že bude co nejrychleji grafický balíček na vzhled verze 6,tahle grafika je prostě příšerná.

Tu změnu v hlavní budově raději komentovat nebudu (nevím jak bych to napsal alespoň trochu slušně).
 

DeletedUser843

Guest
Aj tí čo nemajú prémium si teraz môžu vyskúšať grafické balíčky, tak ak by niekomu vadil nový vzhľad, môže si dať iný.

Zopár ich nájdete tu: Grafické balíčky
 

DeletedUser37717

Guest
b

Teraz, keď je už nová verzia v hre, čo na ňu hovoríte?
Páči sa vám zmena v hlavnej budove, alebo nepáči?
A čo by ste radi uvítali v ďalších verziách?

Je to tak ošklivé, rušivé a nesmyslné, že se mi chce brečet. Obrovská výrazná tlačítka hnusné barvy úplně rozhodila celé původní uspořádání, na které jsem byl 5 let zvyklý. Sebrali jste mi starou audinu a dali nový žebřiňák. V další verzi bych uvítal, kdyby radši neexistovala. Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
- mě by stačil starej vzhled;)
- ono by to i šlo, kdyby ta tlačítka nebyly tak strašně velký a barený tak, že strhávaj automaticky pozornost na sebe.. to si vážně myslím, že by nemělo být.. navíc díky velikosti se položek vejde na stránku míň a musí se rolovat..
 
Nahoru