• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser

Guest
Nevím, půlku světů jsem hrál se starou grafikou, jeden s grafickým balíčkem a jeden s novým vzhledem (před posledním upgrade), nastavení obrazovky mám na:

Šířka okna:1280 obrazové prvky


Na Betě je nová grafika od asi poloviny září. Až zas tak hrozné, jak tu píšete, mi to nepřijde. Prostě jsou ta tlačítka výraznější, člověk si časem zvykne. Dokonce to pro mne, jako člověka, co bez brýlí toho na monitoru moc nevidí, má určitou výhodu - už si nespletu Zobrazit dobu trvání s Ignorovat, kam jsem dříve nechtěně klikl velmi často a dost mne to zdržovalo. V podstatě je to o zvyku a schopnosti umět přijímat i takové věci, které ještě nemáme zažité.

S dovolením to doplním jedním přirovnáním - zažil jsem, když se začínala masověji šířit móda dvoudílných plavek zvaných bikiny - také to bylo ze začátku samé fuj, hamba, nestydatost ... a dneska? Pohoršuje to snad někoho z Vás?

no neviem ci by som to zrovna k bikinam prirovnaval ,skor sa hodi prirovnanie k dizajnovo peknemu autu avsak s neprehladne navrhnutymi ovladacimi prvkami v interieri ,pripadne nie uplne plynulym chodom motora ...
ale to je v celku v zasade jedno ,podstatne je to ,ze ist do toho s myslienkou "ved ludia si zvyknu" je az nezodpovedne lebo ich to zivi ,nas nie ,ak sa nam ako hracom hra znepaci tak proste skoncime ,pripadne presedlame na inu hru takze v konecnom dosledku neuvazenymi a nepremyslenymi krokmi moze inno uskodit len a len sebe ,myslim ,ze by im vobec neuskodilo keby to dali najskor poriadne odskusat ,alebo popri novom vzhlade poskytovali nadalej aj moznost stareho vzhladu a boli by spokojny vsetci ,ty ktorym sa novy vzhlad pozdava a aj ty ,ktorym nie a jednoducho by ostali pri starom ,ved na koniec tak presne to bolo aj s bikinami vsakze ? :) predsa neprestali v tej dobe uplne vyrabat aj tie povodne typy plaviek a nezacali vyrabat len bikiny ,vyrabali sa jednoducho aj bikiny a aj povodne typy a casom sa bikiny ujali a ziskali si popularitu ,ale netlacili to na silu ... nuz ale toto je skor na zvazeni tvorcov tejto hry ,ak su ochotny neuvazene riskovat stratu uz stalych a platiacich klientov a este v dnesnej dobe silnej konkurencie je to ich vec a ich problem ,mna to nezivi a pre mna ak to zacne byt obtazujuce ,pripadne porobia zmeny ,ktore ma fakt nastvu nemam problem sa na to uplne vykaslat ,pred nedavnom ,asi 2 tyzdne do zadu som sa presne takto vysporiadal s WoT(mnohy isto poznate) ,hraval som to pravidelne a bavilo ma to a aj som nejake to euricko do toho pustil ,ale porobili tam take zmeny ,ze som si proste povedal ,ze to nebudem dalej podporovat tym ,ze by som im dal co len jedno euro a ani len ako uzivatel bez premia cize zdarma to nebudem hrat ,ked sa nevedia vpratat do koze a nemaju uctu k svojim zakaznikom ,skratka som to odinstaloval a basta :)
 

DeletedUser38134

Guest
Mě hodně štve to odstranění klasického náhledu vesnice. Když mám na mobilu pomalý internet, načítal se výrazně rychleji. Takhle se mi to bude načítat věčnost...když nebude možnost to urychlit :(
 

DeletedUser

Guest
- klasickej náhled vesnice máš pořád - jen zruš to zatržení v nastavení- Zobrazit grafický náhled vesnice
 

DeletedUser

Guest
Na Betu se může přihlásit kdokoli, kdo souhlasí s VOP a pravidly.

Na notebooku roluji pořád, takže mám natrénováno.

A brýle nosím. Psal jsem, že bez nich toho moc na monitoru nevidím. A představ si, že je třeba jednou budeš potřebovat také a možná budeš ráda, že někdo na lidi s horšícím se zrakem myslí. A půlmetrová rozhodně nejsou. Tak velký monitor nemám ... :D
- jasně.. velká písmena-tlačítka, kde text za chvíli víš, spolu s normální velikostí písma toho, co si potřebuješ přečíst je pro lidi se slabším zrakem "ideální".. Naštěstí nahoře rozum maj a trochu to opravili..
 

DeletedUser25426

Guest
Jak jsem již psal,bylo zjištěno že na nové verzi ten původní balíček nefunguje,na opravě se pracuje.
Mějte prosím chvíli strpení,přeci jen nová verze je tu teprve pár hodin a úpravy grafického balíčku nějakou chvíli zaberou.
Uplynulo spousta casu, a tak se ptam - stale se pracuje nebo se tema vzhled 6.5 odlozilo ad acta???
V ticketu jsem byl odkazan na forum a tady se neresi ohledne stareho vzhledu nic :(
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Zatím žádná nová informace není,což mě samotného mrzí,raději bych měl zpět vzhled verze 6.5 ale musíme se trochu obrnit trpělivostí.
 

DeletedUser25426

Guest
Promin, ale nemam chut se obrnovat trpelivosti - pri prechodu na novou verzi bylo uvedeno, ze starej vzhled bude mozno vyuzivat, balicek bude na pozadani dodan supportem... Takze chci jen to, co mi nalezi - moznost vyuzivat tuto sluzbu - i s komplikaci, ze si budu muset balicek hostovat sam na sve www.

Dost malo me zajima, ze INNO nezajistilo kompaktibilitu - tech cca 10 dni od zjisteni problemu je podle me dost na to, aby problem vyresili...

[SPOIL]Novy vzhled, krome toho, ze je nehezkej, tak zbytecne zatezuje PC a zpomaluje nacitani stranek - takze dela hru mene atraktivni - coz pri vetsim uctu je jeste markantnejsi - natoz kdyz jde vetsi pocet utoku...[/SPOIL]
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Wille, napiš mi ticket, soubor mohu na požádání poslat...
 
Nahoru