• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Již nám to bylo nahlášeno, předali jsme to k prošetření na InnoGames, zatím nemáme žádnou odpověď...
 

DeletedUser37830

Guest
řezaní jednotek ve vojenských náhledech

Ahoj, chtěl bych podat návrh o možnost řazení ve vojenských náhledech od nejmenčího nebo největšího.
Tak jako je v kombinovaném náhledu když kliknete třeba na Sekeru tak Vám to seřadí vesnice podle počtu nejvíce sekerníků doma. je to dobré ale přes odkazy se dostanete na tržiště nebo do panského dvora.

Kdyby to stejně fungovalo ve vojenských náhledech tak by to bylo faj. Odpadá vyzobávání vesnic. Stačí si dát skupinu kterou chcete a seřadit podle nejvíce nebo nejméně jednotek které chcete. Bude se dobře odesílat deff, off a celková manipulace s jednotkama.

Ještě sem chtěl jestli nevíte jestli se nějak řeší hromadná rekrutace šlechticů nebo to nijak nikdo neřešil?


Aktualizace 8.29:
Simulátor odkaz. Ok je to dobré
SU, rekrutace - konečně vybrat vše nahoře a nemusí se rolovat až dolů. velká chvála.
tržistě- vlastní nabídky - ulehčili ste mě spoustu práce rozklikávání:D


Je to čím dál lepší.
 

DeletedUser40847

Guest
Problém

Mám s tím jeden velký problém .. V apce na iPhone nejdou zobrazit oznámení (nwm jestli to je aktualizaci,ale předpokládám že jo) :/
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mám s tím jeden velký problém .. V apce na iPhone nejdou zobrazit oznámení (nwm jestli to je aktualizaci,ale předpokládám že jo) :/

Víme o tom. Chyba již byla nahlášena vývojářům hry a pracuje se na jejím odstranění, které by snad mělo přijít společně s další verzí, na které pracujeme.
 

DeletedUser25426

Guest
8.30

Změny zobrazování zpráv
Chtěli jsme zlepšit způsob, jakým budou zobrazeny zprávy, zobrazení zpráv jsme změnili k větší jasnosti.
Nyní bude možné sledovat vaše odpovědi snadněji.
Byla rovněž přidána některá lepší grafika.

- zbytečná omalovánka - spíš nepřehledné než přehledné

Nyní bude možné si nařídit skupiny tak, jak budete chtít.
Filtr pro výzkum byl přidán do dynamických skupin.
Také budete moci určit, jak dynamické skupiny budou spojovat filtry.

- to by nemuselo být špatný - uvidíme, vyzkoušíme ;)

Znak se nyní zobrazí ve více místech (pozice, zprávy, fórum, mapa)

- opět zbytečná omalovánka...
 

DeletedUser33829

Guest
Jak je možné, že se na profilech změnily obrázky?:scratch Já měl na s34 obrázek
[SPOIL]
images
[/SPOIL]

A teď tam mám paladina DK.:shock

Octopuss místo tanku Tiger má dokonce marihuanu i s jointem.:rofl

Změnily se i obrázky v profilech kmenů.

Teď máme na profilu kmene
1321_large



Přitom všechny ty obrázky co se dívám mají adresu http://dscs.innogamescdn.com/8.30
 

DeletedUser34317

Guest
Koukám že se změnily profilovky všem, za to bych už ty magory žaloval:shock

Takže INNO propaguje trávu? Ne že by zrovna mě to nějak extra vadilo, dříve jsem si občas dal, ale tady? Kde tě bloknou za pitomosti?
 

DeletedUser33829

Guest
Tak bacha, přestává to být sranda.:D

Snažím se nahrát si do profilu svůj obrázek a pokaždé mi to ukáže jiný obrázek. Co to sakra je? Obrázek nejde nahrát a pokaždé to tam hodí jiný.:shout:shout:shout
:wall:wall:wall
:mad:mad:mad
 

DeletedUser34317

Guest
Máš pravdu, ani kmenový mě nejde změnit na ten, který chci.
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Hele Octopuss, nech si tam tu trávu, ta je boží. Asi někdo z INNO vyfotil svůj pracovní stůl.
 
Nahoru