• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oblíbené fantasy knihy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser28785
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser28785

Guest
Zde si budeme psát o fantasy knihách :)
já četl/čtu :
Pán Prstenů, Harry Potter, Odkaz Dračích Jezdců, Darren Shan, "Hobiti, Elfové a Čarodějové"
 

DeletedUser

Guest
Když nepočítám Pottera - klasiku - tak asi nejlepší co znám;)
 

DeletedUser

Guest
Pan mistr Tolkien rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější autory. A jinak miluju knihy od pana Knaaka (ty mám přečtené snad všechny). Špatní nejsou ani Orkové od Peinkofera. Rozhodně zajímavá je i sága trpaslíci, kterou jsem přečetl jedním dechem (a to jsou to čtyři knihy, každá cca o 400 stranách). Ani již výše zmíněný Hraničářův učeň není špatný. Mám doma i několik Zeměploch i když ty mě tak moc nenadchly. Mám na kontě i pár méně známých titulů, jako například Kroniky Prydainu. No a už raděj skončím, nebo tu budeme dlouho.
 

DeletedUser11059

Guest
Tak Pán prstenů - Hobit, aneb cesta tam a zase zpátky - Sirmarillion - a další knihy, co se týkají středozemě a hobitů, mordoru a tak jsou bezesporu od pana Tolkiena skvělé počteníčko. Já kdysi začal s Hobitem a pak jsem musel přečíst všechny.

A jak jsem se již jinde zmínil, další skvělý spisovatel scifi nebo fantazy (někdy ovšem propletené s realitou, což je třeba i Potter) Kurt Vonnegut Jr. - třeba od něj Sirény z Titanu, nebo Groteska a Snídaně šampiónů.

Nebo také mnou zmíněná kniha od Nicka Cavea - a uzřela oslice anděla.

edit: .... nesmim zapomenout na pro mě teprve začínající ságu čtiva --- Prachett a jeho Zeměplocha.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pána Prsteňov veľmo nemusím, skôr Harry Potter, Narnia alebo séria kníh KLUB ZÁHAD od Thomasa Brezinu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ta v sekci fantasy jasně vítězí Terry Prachett a jeho Úžasná zeměplocha
 

DeletedUser

Guest
Vidíš Vudco, na Narnii jsem zapomněl:) Knihy si přečtěte, je to jako obvykle lepší než filmy:p
 

DeletedUser28785

Guest
Pána Prsteňov veľmo nemusím, skôr Harry Potter, Narnia alebo séria kníh KLUB ZÁHAD od Thomasa Brazinu :)

Klub záhad je dobrej, ale Darren Shan je taky dobrej...
Pán Prstenů a vůbec všechny Tolkienovky jsou výborný, už se těším až bude natočenej hobit :p ale to sem nepatří...takže já čtu všechno co mě baví :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru