• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser17607

Guest
chlubit se rozebranim zablokovanyho uzivatele .. BRAVO ... tleskam :)))


nie netlieskaj ...ja tlieskam tebe ...aspon si najprv rozmysli co pises ............nejdem to tu z tebou rozoberat nemam to zapotreby .....ale ked uz tak najprv sme rozobrali lkeopatras a hrace IR na blizsku ......a potom ked sa z kralovny duhy stali barbarky dopocul som sa ze to mohla byt jedna osoba .......takze tleskam ja tebe :geek
 

DeletedUser17607

Guest
a ja som sa iba vijadril k najhorsim osobnostiam sveta ....a nechlubil som sa :D chlubia sa len deti ..a taktiez hadaju ...sorry ze OT ale nmohol som sa nevyjadrit
 

DeletedUser18022

Guest
Zeptej se slavir - nyni klokan a zjistis, ze bylo zablokovany cely vedeni
Kralovna, kleopatras i loveless
a opravdu se tezko brani .. kdyz nemuzes na ucet

tvoje slova:
Kleopatras ..mala daleko od dobrej hracky ....behom 2-3 dni sme jej kmen IR maximalne prevratili naruby na K64 ......a pri tom nam padlo mensie mnozstvo jednotiek ako by hocikto cakal .....oni sa nedokazali branit ...nikde som nevidel ze by isla nejaka podpora alebo pomoc ..
 

DeletedUser17607

Guest
Zeptej se slavir - nyni klokan a zjistis, ze bylo zablokovany cely vedeni
Kralovna, kleopatras i loveless
a opravdu se tezko brani .. kdyz nemuzes na ucet

tvoje slova:
Kleopatras ..mala daleko od dobrej hracky ....behom 2-3 dni sme jej kmen IR maximalne prevratili naruby na K64 ......a pri tom nam padlo mensie mnozstvo jednotiek ako by hocikto cakal .....oni sa nedokazali branit ...nikde som nevidel ze by isla nejaka podpora alebo pomoc ..

(ospravedlnujem sa precital som zle ja ..:D uz vidim tu reakci)
ty mi chces nahovorit ze IR ste rozbili vy? ..dovol sa mi zasmiat ...ok koncim v tejto teme a najlepsie by bolo premazat ten spam ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1thrall1:

Podle mě by jses měl naučit číst ty protože Diakritika nic takového nenapsal.Tvrdil že se brání špatně když je zablokované vedení tak se špatně brání,tak nevím o čem tu píšeš. :hi
 
Nahoru