• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser17607

Guest
Takže pokud tady chcete ponechat tému Osobnost Světa 10., tak se prosím držte tématu...

Zetmaster: Tvůj názor ti nikdo nebere, ale v jedné věci tě mohu ujistit, support nemá zapotřebí někomu v této hře pomáhat na úkor druhých, cheathunteři dohlíží na správném chodu hry a na tom, aby vše fungovalo tak jak má, navíc jsou pod přísným dohledem administrátorky hry, která je zase pod přísným dohledem Innogames (majitelé hry) a ty nejsou už pod ničím dohledem, protože ti v téhle hře mají největší moc :hi

kozmi podla mna bude najlepsie tuto temu zmazat :geek (inak ako sa vam darí na svk 5 ?)

pre vsechny : vynimocny hraci tohto sveta pre mna su .....sir reno, vontrix, lolo66666 (nikdy neviem kolko tych 6tiek je)

najhorsi :D podla mna vskoro vsetci s kmenu IR hlavne kleopatras a kralovna duhy ....cize asi ta ista osoba :D
 

DeletedUser

Guest
kozmi podla mna bude najlepsie tuto temu zmazat :geek (inak ako sa vam darí na svk 5 ?)

pre vsechny : vynimocny hraci tohto sveta pre mna su .....sir reno, vontrix, lolo66666 (nikdy neviem kolko tych 6tiek je)

najhorsi :D podla mna vskoro vsetci s kmenu IR hlavne kleopatras a kralovna duhy ....cize asi ta ista osoba :D

chcel by si niečo mazať, ale nič si nevytvoril čo by prospelo svetu 10, nie je nič zlé na tom, že tu je táto téma a že niekto pochváli a vzdá úctu hráčovi alebo kmeňu ktorý si to naozaj zaslúži za svoje účinkovanie v hre. No jasné že občas to tu uletí od pôvodnej témy, ale aj to sa stane, a bude sa to stávať vždy a všade a to niekedy aj tým čo nechcú spamy... 10 svet je však len vo svojich počiatkoch a táto téma má svoj zmysel, je tu pre uznanie.. ocenenie hráčov... v iných forach sa tu hráči hádajú ako blázni a tu si môžu vyjadriť aj niečo dobré čo si na sebe vážia a prečo sa majú radi. Kôli pár spamom netreba hned rušiť celú tému, taký správca fora by stál za fajku močky.. na iných svetoch je forum sieň slávy naplnená trebárs že kmeň vlci na svete 3 či podobné nezmysli.. a pritom sa tam dali sami seba a používajú to ako svoje osobné forum len pre svoj kmeň a pritom nie sú ani najlepším kmeňom toho sveta ani nie sú ničím výnimočný, ... maximálne tým že podrazili svojho spojenca kmeň Unie (kde som chvíľku bol) hned ako tam zakladatel oznámil že končí...

tie dve hráčky: kleopatras a kralovna duhy ktoré ty píšeš že sú najhoršie, tak oni sú dve slušné ženy ktoré niečo aj dokázali na svete 10... mali sme s nimi spojko a ja si ich moc vážim... mimochodom na to že tu každý deň pribudne nejaký príspevok tak od zmyslu témy tohto fora sme ani moc neodbočili
 

DeletedUser17607

Guest
:d:d:d

takze musim sa este raz vyjadrit kedze tvoje posledne vety vo mne vyvolali zvlastnu reakciu :geek:geek:geek

ok ja nehovorim ze kleopatras a kralovna duhy nie su slusne :D......ja som povedal ze su lamy ...Kleopatras ..mala daleko od dobrej hracky ....behom 2-3 dni sme jej kmen IR maximalne prevratili naruby na K64 ......a pri tom nam padlo mensie mnozstvo jednotiek ako by hocikto cakal .....oni sa nedokazali branit ...nikde som nevidel ze by isla nejaka podpora alebo pomoc ......ked sme kleopatras znicili tak ostatni kt. prezili sa schovali bud k PYTHON alebo *D.W*

teraz srry ze som aj ja OT ale reagoval som na uzivatela predomnou :D :hi

ak vam bude tento prispevok prekazat mozte mazat je mi t jedno :kissing

a este k teme ... aj tak by sa toto hodilo inde ako do sine slavy
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
JARISKO: Nebudu se s tebou hádat, myslím, že jsem to napsal jasně a stručně. Pokud chcete ponechat tému Osobnost sveta 10., držte se tématu, pokud si chcete jen tak povídat na foru, použijte k tomu kavárnu, nebo ještě lépe si kecejte přes soukromé zprávy! Kapiš to? :geek
 

DeletedUser

Guest
JARISKO: Nebudu se s tebou hádat, myslím, že jsem to napsal jasně a stručně. Pokud chcete ponechat tému Osobnost sveta 10., držte se tématu, pokud si chcete jen tak povídat na foru, použijte k tomu kavárnu, nebo ještě lépe si kecejte přes soukromé zprávy! Kapiš to? :geek

ani ja sa nemienim hádať, a napíšem ti to tak stručne ako to len ide, radšej si rob svoju robotu správcu fora poriadne a začni mazať príspevky mimo tému., alebo to zmaž celé, mne je to už v podstate jedno
 

DeletedUser

Guest
tak tu .....(priste uz se neovladnu) prestan spamovat!!!!:axe:wacko
 

DeletedUser18022

Guest
:)

takze musim sa este raz vyjadrit kedze tvoje posledne vety vo mne vyvolali zvlastnu reakciu :geek:geek:geek

ok ja nehovorim ze kleopatras a kralovna duhy nie su slusne :D......ja som povedal ze su lamy ...Kleopatras ..mala daleko od dobrej hracky ....behom 2-3 dni sme jej kmen IR maximalne prevratili naruby na K64 ......a pri tom nam padlo mensie mnozstvo jednotiek ako by hocikto cakal .....oni sa nedokazali branit ...nikde som nevidel ze by isla nejaka podpora alebo pomoc ......ked sme kleopatras znicili tak ostatni kt. prezili sa schovali bud k PYTHON alebo *D.W*

teraz srry ze som aj ja OT ale reagoval som na uzivatela predomnou :D :hi

ak vam bude tento prispevok prekazat mozte mazat je mi t jedno :kissing

a este k teme ... aj tak by sa toto hodilo inde ako do sine slavy

chlubit se rozebranim zablokovanyho uzivatele .. BRAVO ... tleskam :)))
 

DeletedUser

Guest
Mam dojem ze zablokovanej nejde prebrat...A kohopak to tu vidim???Diakritika...Kvuli tobe skoncil marnuv ucet...:(
 
Nahoru