• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prémiový trh - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nemáme zatím žádné informace o tom, že by se měl nějak více Prémiový trh měnit. Případné změny včas oznámíme.
 

DeletedUser39937

Guest
Nevýhodou je len to, že zarobené PB sú blokované a nedajú sa prevádzať. Na slovenskom serveri som čítal, že sa odblokujú už po dvoch mesiacoch. Je to tak? Vôbec nikde som ani nevidel nič písané o ich blokovaní.
 

DeletedUser40698

Guest
U noveho systemu obchodu s pd mi vadi, ze nemohu zadat nabídku na nakup surek ( nemyslim prodej surek )... a čekat nez ji nekdo prijme.
Ted musim cuchat jak ohař na trhu jestli tam nahodou neni nabidka...kdyz uz mam to stesti, že tam je tak nez vytukam na tabletu potrebne mnozstvi surek, je nabidka fuč.
Bude se ten system upravovat, nebo jsem ho spatne pochopil?

Doufám, že se ten systém upravovat nebude, protože je dobře, že jsou pryč ty doby "překupníčků" levně nakoupili a draze prodávali.

Příklad: nakoupili v poměru 500:1 a prodávali v poměru 75:1....FUJ!
A jinak na tržišti s výměnou surovin je tam zajímavě málo vyměnovačů:D A ti co si myslí, že vymění třeba 200 dřeva za 800 železa aby to železo následně mohli prodat za PB, jsou bláhoví. :p
Budete si muset surky najít na jiných místech, třeba pokusem o rabování, ale pozor na výbušné pasti. :yes
 

DeletedUser41707

Guest
PB trh

PB trh je opravdu nejvetsi hloupost co ste mohli na DK za tech x let vymyslet,neustale je kapacita preplnena a neda se nic prodat a nakupy nejsou taky vyhodny a posledni vec cekat 4 hodiny na kupce je otrava kdyz uz ste nam sebrali starej trh meli ste vymenu nechat aspon okamzitou bez doby cekani.Opravdu su nespokojenej a mluvim za vice hracu :mad nejlepsi by bylo vratit to jak to bylo..spoustu mojich kamaradu tahle hra prestala bavit a ani se jim nedivim.a navic nejdou pouzivat PB za prodane surky.cim roky utikaji tim sou DK horsi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
Na to je takový jeden fígl, který jsem zjistil a vymyslel, jenže pro mě nerealizovatelné protože k tomu je zapotřebí mít sklady na vysokém levelu a také i obchodníky.:)
 

DeletedUser41707

Guest
kdyz je plna kapacita tak si stim finglem muzes vis co .....:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
Tak ten fígl by fungovat měl(pokud někdo zas neupravil ten systém), ale je to složitý, jinak třeba na s42 když už pak nelze prodat ani jednu surku tak je to na nic a u starého systému když chtěl někdo koupit surky tak stály pak 1000:1 a tady co jsem naposled viděl tak 680:1 drahý poměr.
Píšete zpětné vazby? To jste dělali nějakou anketu? Že o ni nevím, také bych hlasoval.

Takže to shrnu, dle mne tento systém může mít za následek vysoký odliv hráčů, protože je jasné, že kdo si bude chtít vydělat PB tak už v pozdější fázi rozvoje světa nebude mít šanci. to znamená, že by jste také ale měli začít produkovat nové další světy rychleji v kratší době tedy za cca 1,5 měsíce.:D
Starý systém tržiště = každý nový svět každé cca 3 měsíce
Nový systém tržiště = každý nový svět každého 1,5 měsíce

To se tak rozhodli ve všech státech nebo je to výsada jen nás Česka?

Je vidět, že to zas až tak nikoho netrápí. že tento systém bude nebo byl zaveden i na staré světy.
 

DeletedUser34259

Guest
prémiový trh

1)to, že prémiový trh je další píp, co vedení DK vymyslelo a otrávilo tím hru se nebudu rozepisovat
2) proč jsou zvýhodněni hráči, co nakupují suroviny, že na to nepotřebují jediného obchodníka oproti prodávajícím, kteří jich potřebují klasicky - 1000 surek/1 obchodník
2) při prodeji mi to neustále vypočítává nejlepší nabídku - ale já chci prodat určitý počet surovin a to nejde, takže to třikrát zkouším, abych se trefila, mezitím se mi dvakrát změní poměr trhu a když už se konečně strefím, tržiště je plné
3) např na s42 je tržiště plné již několik dní. A suroviny nejdou prodat, pokud nesedí člověk u monitoru s očima na štopkách - a pak už záleží na rychlosti netu a opět viz bod 2)
4) uvědomujete si, že tímto můžete vytvořit černý trh? Kdy se hráči domluví mezi sebou a budou pod cenou trhu prodávat suroviny za PB přímo?
 
Nahoru