• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prosinec 2014 - Návrhy

Líbí se vám návrh hráče Tantalena?

  • Ano

    Hlasy: 10 71,4%
  • Ne

    Hlasy: 4 28,6%

  • Celkový počet hlasujících
    14
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
No, nevím, speedy tak často nehraji, ale v něčem musím s tantalenou souhlasit. Prémiové funkce jsou prostě zvýhodnění jako prase. Farmím jak šílenej před skončením ochrany, je to poměrně náročné stíhat vše. A potom hráč, co má PR a Pú udělá to, s čím já se poměrně nadřu úplně v pohodě a udělá dvojnásob armády a k tomu panskej. Nebylo by od věci občas udělat rovnoměrné podmínky, třeba nastavit PR v základu nebo ho nenastavovat vůbec. PB mám, ale do speedu je vážně cpát nechci.

Návrhy srovnat nemůžu (neodehrál jsem toho tolik), ale návrhy na MČR jsou propracované, co jsem jich pár projel a je to do podrobností domyšlené.

Nechápu tedy proč vůbec na sebe házíte špínu, ale jak jsem psal, občas by se prostě měl PR a Pú vynechat ať se vážně pozná, co je v hráči a ne co je v jeho prémiových funkcích.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Fifinas, to, že nechceš použít PB na speed, to není náš problém. Podmínky jsou pro všechny stejné, však každý ho aktivovat může. Vyhrát speed může každý a následně aktivovat vyhrané PB na speed. Však takhle jsem to dělal i já, nikdy jsem nic nekupoval a funguje to. :)
 

DeletedUser

Guest
Ano, není to váš problém, ale přijde mi to prostě zbytečně.

Ale občas by takový speed být mohl. Aby bylo vidět, jak hráči obstojí bez prémiových funkcí.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Bych stejně vyhrál, na to si věřím, tak to vyjde nastejno. :cool:cool
 

DeletedUser

Guest
No, pokaždé třeba ne :)

Hlavně tím, že vždy vyhraje někdo s prémiovýma funkcema, tak to odradí nové hráče a pak se divíš, že nedokážeš sehnat lidi do reprezentace. Noví hráči nepřibývají, protože je zničí někdo s PR, ikdyž farmí jak šílení a staří ubývají.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Taky jsem začínal bez PB a dokázal jsem porážet hráče, kteří PB měli. Nikdo kvůli mě výjimky nedělal, hrálo se s PU atd, tak proč bychom se měli podřizovat nyní? :wacko
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Ne každej taková "skilla" jako ty... Promiň, ale začátečníci si chtějí aspoň trochu zahrát, pak se divíš, že nikdo nepřibývá a hrají pořád ti samí a občas někdo novej, ale nikdy ne aktivní. Potom se divíš, že nemáš nové naděje do reprezentace a prohráváte :)

No, nic, tahle debata je očividně zbytečná, pokaždý si budeš stát za tím, jak jsi úžasnej, hádat se s tebou dál nebudu.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Neříkám, že jsem úžasný, ale prostě říkám, že dříve jsme na tom byli všichni stejně, tak nechápu proč teď dělat výjimky. Musíš prostě uznat, že současná, i minulá elita speedů taky neměla nic zdarma a musela na sobě poctivě makat.

A co se týče té reprezentace ... nemyslím si, že z hráčů, co nepoužívají PB, vybereme schopného hráče pro náš reprezentační tým, jelikož mezinárodní turnaje a zápasy se nakonec stejně hrají s PU a PR, tedy se všemi prémiovými funkcemi. :)
 

DeletedUser

Guest
No, hráči do toho třeba PB vrážet začnou, ale musí se to trochu naučit a vědět, o čem speed vlastně je. Takže to chce s nimi čas. A tím, že 5 minut po ochraně jim sebere vesnici někdo, kdo si jel vklídku PR a PÚ, tak jim to chuť hrát vážně nezvedne.

Proč nedat hráčům, co chtějí začít šanci si to zkusit. Třeba je to začne bavit a vznikne nový možný člen reprezentace.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Klidně jim tu příležitost dejme, ale když tak na nějakém miniblesku, nikoli na blesku, ba dokonce na MČR.

Stále je to ale o tom stejném ... oni dle Tebe mají mít klid na naučení se hry, my ovšem klid neměli. :)
 
Nahoru