• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prosinec 2014 - Návrhy

Líbí se vám návrh hráče Tantalena?

  • Ano

    Hlasy: 10 71,4%
  • Ne

    Hlasy: 4 28,6%

  • Celkový počet hlasujících
    14
  • Anketa uzavřena .

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Já taky psal různým hráčům VČAS, ať hlasují. Prostě byl daný nějaký termín, ve kterém se anketa koná. Teď uplynul, hlasování skončilo 9-4.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tantaleno, ještě jednou...

For Tantalena: V současné době se chceme spíše zaměřit na mezinárodní scénu a také na nový systém turnajů (zde). MČR není určitě špatný nápad a jsem rád, že jsi nám zde dal více méně hotový návrh celého projektu. Určitě věřím, že v průběhu příštího roku bychom mohli podobný projekt zorganizovat, ale v současné době máme na speedech jiné záměry.

Každopádně pokud bychom se rozhodli MČR spustit, bude na něm pomocník rabování, jakožto součást standartního nastavení všech speedů, aktivní.

Mě se nápad líbí, i já hlasoval za "ano", v tomto roce jej však určitě neplánujeme, ale budeme uvažovat o jeho zařazení do hry během roku 2015. Samozřejmě však je potřeba sdělit, že některá nastavení nemusí být stejná, jako ve tvém návrhu (viz. pomocník rabování).
 
Nahoru