• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Prosinec 2014 - Návrhy

Líbí se vám návrh hráče Tantalena?

  • Ano

    Hlasy: 10 71,4%
  • Ne

    Hlasy: 4 28,6%

  • Celkový počet hlasujících
    14
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser37264

Guest
neviem, co proti tantalenovi mate, preco ste proti nemu zaujaty, ale kazdy rozumny clovek uzna, ze je to dobry napad na "osviezenie" speedov. Taktiez je tu moznost dostat novych ludi na ceske speedy, ci uz z inych krajin, alebo z tych nasich.. Kazdy chce byt predsa majstrom CR ;)

Stacilo by tam kludne 3-4 dni, lebo cely tyzden je fakt vela a nie kazdemu sa da ist na kazdy speed. Minimalne tie 2 dni by som tomu obetoval, o nič neprídete, ale ušetríte pár PB a môžete prilákať nových hráčov...

ANO
 

DeletedUser38907

Guest
Nápad super, líbí se mi to, tantalen to má dobře zpracované, ale než v týdnu bych to hrál radši o víkendech nebo nějakých svátcích-->vím vím o vánocích má být klid, ale mně osobně by to třeba nevadilo, lepší než ve všední dny. Kdyby si stím potom dk tým pohrál a udělal to tak aby to nebylo tolik časově náročné, věřím, že i morousovi šachlíkovi by se to zalíbilo:D


ANO
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
For Tantalena: V současné době se chceme spíše zaměřit na mezinárodní scénu a také na nový systém turnajů (zde). MČR není určitě špatný nápad a jsem rád, že jsi nám zde dal více méně hotový návrh celého projektu. Určitě věřím, že v průběhu příštího roku bychom mohli podobný projekt zorganizovat, ale v současné době máme na speedech jiné záměry.

Každopádně pokud bychom se rozhodli MČR spustit, bude na něm pomocník rabování, jakožto součást standartního nastavení všech speedů, aktivní.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
MČR, turnaje a reprezentace nejsou vzájemně v kolizi.

Řeknu to takhle: Štve mě, jak strašně dolů tady všechno jde.
Proč byl na speedy zaveden pomocník rabování? Proto, že se věřilo, že se omezí podvody hráčů, protože jim pomocník postačí k rychlejšímu farmení. Asi to částečně zabralo, každopádně MČR by muselo být pečlivě hlídané tak nebo tak, proto nevidím důvod na něj pomocníka dávat. Jsou lidi závislí na skriptech, prémiovém účtu, pomocníku rabování, správci účtu na normálních světech apod. S jejich nespokojeností člověk nic neudělá. Ale na MČR by opravdu každý měl prokázat na to, že je dostatečně kvalitní, aby se mistrem stal. Neprokáže to tím, že si za pár PBček ulehčí práci.
Návrhy speedů jsou prostě špatné - o mých námitkách se ví - typy speedů, délky speedů, možnosti nastavení atd., to teď nebudu rozebírat.
Ale čeho se chci v tomto příspěvku dotknout, když už jsi to nakousnul, je ještě právě ta reprezentace. Co to proboha dnešní DK svět přepadlo? 10členné týmy? Odkdy? My musíme být schopni hrát ve 20členných týmech. Já jsem už odcházející speedařská generace, takže tolik lidí bych dával dohromady dost těžko, ale dnešní herně aktivní hráči se znají, přece není možné nedat dohromady 20 lidí. Ještě lidi jako šachlik si na tak velký počet stěžují (aniž se chce, aby hráče oni sami hledali; prostě z podstaty věci je to pro ně moc) - to je ostuda...
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tantaleno, přestaň tu pořád cpát nesmysly o PR. Už je to vážně trapné. Osobně nehraješ a pořád tu brečíš.
A co se té reprezentace týče ... časy se mění, jen ty zůstáváš pořád v době před 6 lety, tak se prober už konečně.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Cpu sem pravdu.
Mimochodem - v době před 6 lety jsem nehrál... Když to tak počítám, začal jsem někdy na jaře 2010.
Já plně chápu, že se časy mění, jenom nechci, aby se měnily k horšímu. A realita je taková, že i když jsem osoba prakticky nehrající a neznalá updatů, pořád mám návrhy nejvyšší kvality a umím vytvořit i něco nového...
A i reprezentační speedy - hrát se má ve 20, ne v 10. To, že se neumíš a nechceš dohodnout s 19 lidmi, není důvod, proč by se mělo hrát v 10.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tvoje návrhy mají nejvyšší kvalitu?To tu pořád cpeš jen Ty, pochop, že o polovině věcí, co kritizuješ, nic nevíš. Radši sem ty Tvoje nesmysly o zhoršování kvality nepiš, protože už mi to leze na nervy. Pomoník rabování v žádném případě není zhoršení hry, jen s ním neumíš, nebo s ním těm lepším nestíháš a proto tolik chceš, aby byl zrušen.
A ohledně toho počtu lidí v repre ... sám víš, že na to už nemáme kvalitní hráčskou základnu a tak to je i v dalších jazykových verzích, proto je počet 10 ideální. Viděl si, že ať jsme dělali pro sehnání hráčů maximum, tak jsme je nesehnali.

Již se prosím nevyjadřuj, chytráku. Radši jdi svoje rozumy cpát do škol.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ano, moje návrhy mají stále vyšší kvalitu než např. Lamačovy. Ostatně stačí se podívat na ty mé návrhy pro MČR.
Pomocník na speed kola nepatří. Tak to bylo a má být dál. Jediná placená funkce by měl být prémiový účet (to můžu vztáhnout i na celou hru, ale o tom tu řeč nevedeme...). Že jsi na pomocníkovi i prémiovém účtu závislý, to je věc smutná, ne však argument ani pro, ani proti jejich nastavování na speedy. Správný hráč má umět všechno - jak hrát při používání všech dostupných prémiových funkcí, tak taky při nepoužívání žádné.
Hráčská základna je dostatečně velká na to, aby se reprezentačních speedů mohlo účastnit 30 lidí. Je to jenom o tom komunikovat s lidmi na speedech i světech. A další jazykové verze jsou úplně někde jinde. Jenom v Česku se může stát, že účast slíbí 20 lidí a přijde 8... Klidně bych na speed, o kterém bych věděl, že bude za měsíc, sehnal 50, ale fakt nemám motivaci to dělat. Jako k čemu? Poděkování? Prémium? Ne, díky. (On by navíc stejně ani nikdo proti 50člennému týmu hrát nechtěl.) Já jenom říkám, že by to šlo.
Další poznámky?
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Jako vždy, nesmysly ... v čem jsou Tvoje návrhy lepší? Hm? To může říct kde kdo, že je lepší než někdo jiný.

A co píšeš ohledně té reprezentace, kraviny, nesmysly. Nesehnal bys tolik hráčů, proto píšeš, že nemáš motivaci, jak lehké vymluvit se, že?

Znovu Tě žádám, jdi si vykládat svoje nesmysly třeba do školy.
 

DeletedUser37264

Guest
obidvaja "navrhari" su dobre. Na tantalenovi sa mi nepacia caste miniblesky, na Lamačovi nastavenia speedov... ;)

nehadajte sa, je tu 5 hlasov pre, 4 za nie... Neviem co riesite, aspon napiste tantalenovi, nech vam navrhne nejaky turnaj na jeden den, ak nieste ochotni nastavit turnaj na jeden tyzden. ;)
 
Nahoru