• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

První kostol

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37783
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Je možné, že se to v nastavení nějak změnilo, ale vyzkoušíme to ať máme jistotu.

Samozřejmě pak napíši jak to tedy je.
 

DeletedUser37060

Guest
ok, aspoň budem vedieť, či som paranoidný alebo len starý :D
 

DeletedUser33829

Guest
Pavouku, stačilo by si přečíst 5 let starý technický koutek, už tam je to psané.

Už si to přesně nepamatuji, ale jednotky určitě nezmizí, když si přelobuješ vesnici, socha a kostel myslím že taky zůstávají, ale stavební řada myslím že se zruší, rekrutace jednotek a výzkum je jasné, to pokračuje i když vesnice změní majitele, jen u šlechtice nevím, Turgon píše, že zmizí, kdysi jsem si přeloboval vesnici, kde se stavěl šlechtic a mně se zdá, že zůstal, ale jistý si už nejsem.

Některé věci mohly být původně jinak, je to tak jak se bavíte i o demolici prvního kostela, to co popisujete platí na s31 a s34, ale na těch prvních světech s kostelem to fungovalo trochu jinak.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Ano, tam demolovat nešel.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Zrovna otestováno na světě 31:

Při znovupřevzetí své vlastní vesnice, zůstává vojsko na podporách i zadaná rekrutace, ale zmizí kostel, socha a zadané stavby.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser25426

Guest
Otestováno na S31 - první kostel jde zbourat jen tehdy, pokud máš dvě a více vesnic a nemáš žádný jiný kostel... Jinak bys musel zbourat i ten a teprve potom můžeš zbourat ten "první" ;)
[SPOIL]Věř Willymu ;)
:p[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Já to mám otestováno na s34, protože jsem první kostel přesouval.;)

Pokud má hráč jen jednu vesnici (první), tak první kostel zdemolovat nemůže, až když má vesnic více, a když v některé vsi postaví kostel, tak první kostel už zdemolovat opět nejde.;) Jedině že by ztratil vesnici s prvním kostelem, to by jej možná pak postavit někde mohl, ale otestováno to nemám.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
On se na to pavouk ještě koukne - možná, že to zkoušel v době, kdy jsem s testovesnicemi manipuloval v systému - já zkoušel něco jiného a je možné, že se naše aktivity nechtěně protkly. Když zkoušel to převzetí vesnice vlastní šlechtou, tak to už jsem měl svoji záležitost vyřízenu, takže ta informace je stoprocentní.
 

DeletedUser37060

Guest
Tak ďakujem pavoukovi za informáciu :) Vojaci zostávajú, budovy miznú :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Jak píše biblos, na testovsi se zkoušejí různé věci, aby se mohli dávat dostatečně ověřené informace a pokud se někdy sejdou testy hned po sobě může se stát že je chování nestrandartní.

Co se bourání kostela týče, ještě jednou to po pár dnech ověřím a zdělím výsledek.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru