• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

První kostol

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37783
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Tak Shedde máš pravdu, první kostel jde bourat pouze pokud jiný není postaven, pak jej můžeš postavit znovu v libovolné vesnici. Zřejmě došlo při prvním testu k nějaké chybě.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Samozřejmě říkal, jen jsem to pro jistotu ověřoval, v nových verzích dochází k mnoha změnám a občas se tím změní i zažité postupy.
 

DeletedUser33829

Guest
Pokud hráč ztratí vesnici s prvním kostelem a má postavený kostel, tak první kostel postavit může.
Otestováno na světě 34.:hi
 

DeletedUser33829

Guest
Tak jsem měl na s34 zase dlouhý zástup a tentokrát mě kmen nezačal rozebírat jak posledně kdy mi sebral vesnici s prvním kostelem, za to mi postavil první kostel v útočné vesnici a zcela zbytečně, nic ani navíc nepokrýval, tak jsem vesnici sám sobě dobyl a první kostel zmizel.
Už to tu sice zaznělo, ale chci to tu ještě vypíchnout, protože se jedná o dobrou taktiku, že se dá de facto ten systém s prvním kostelem obejít a dá se ho vždy zbavit, člověk tak ztratí nepotřebnou budovu a s vojskem uhne a to mu zůstává, takže naprosto efektivní věc, ke které nikoho nepotřebuje.
První kostel se hodí mít volný, díky rychlé stavbě, i když ta jde na nových světech bohužel vykompenzovat u kostela za pomoci PB, a díky jen pár místům v SD, na útočení daleko a potřebě rychle postavit kostel se to hodí i v situaci pokud je vesnice vystavěná a hlavně pokud není. Navíc se tento proces dá pořád opakovat, i když při stavbě v nepřátelském hnízdě by to bylo horší při znovudobytí vlastní vsi, ale pokud je dost podpor a hráč má čas, tak proč ne.
Jen pokud nemá člověk postavený první kostel a chce postavit kostel, tak jej nemá v nabídce, ale to se dá taky snadno obejít, stačí mít v některé vsi pár volných míst pro stavbu první kostela a zadat ji, a pak v potřebné vsi zadá stavbu kostela, a pak první kostel zruší a kostel se mu staví v pohodě dál.
 

DeletedUser2005

Guest
...taktika de-facto dobrá,nicméně mi není jasné,jak může po dobytí vesnice nadále fungovat její vojsko...?...potom by v podstatě na světě kde je to možné,muselo být tisíce bezdomovců...ale pokud se jedná o zkušební model,který se má co nejvíce přiblížit realitě,budiž,dobrej nápad...:D
 

DeletedUser33829

Guest
Při dobytí vlastní vesnice Ti vojsko mimo vesnici nezmizí, to platí pro všechny světy.
 

DeletedUser2005

Guest
...no faktem je,že za těch dvanáct let hry jsem tuhle variantu ještě nikdy nezkusil,tak jsem teď na sebe poslal slimáky a jsem zvědav,jestli mi ta odeslaná arma co bude po převzetí na cestě,zůstane,nebo jestli budu muset rekrutovat novej brutální útok...:cool...jestli jo chlape,tak si to udělej jak chceš,ale pošleš mi na svět 28 pěkně plnej kotel surek...:D...
 

DeletedUser2005

Guest
...pravda chlape,žijou a tudíž omluva veliká,tohle je skutečnost o které jsem vážně nevěděl...ale co už,učíme se celej život přeci...:yes
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, on má Shedd ve zvyku psát romány a dloubat tým pod žebra, ale pokud jde o znalost hry, tak to mu klidně věř. :yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru