• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

S 13 chce zlevnit šlechtu, nutné, po 3 letech 370 hráčů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30198
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30198

Guest
Milí moderátoři, nebo někdo jiný, kdo to tady čte - dejte sonik.cz vědět, že se jaksi ta sleva zatím nepovedla. Nevím, zdali o tom ví. Cena mince je stále stejně napsaná, i stejně to ubírá surovin. Nebo prosím o uvedení přibližného termínu, kdy ta sleva skutečně proběhne (kvůli ražbě mincí).

Díky
 

DeletedUser33998

Guest
hi hi

h01* trošku jsem fofroval a oslovil jsem support, a čekám na opdověd.. :) tak uvidíme :hi
 

DeletedUser

Guest
Zaráží mě kolik arogance ze strany některých diskutujících z UK tu plave v diskuzních vodách...
 

DeletedUser

Guest
Milí moderátoři, nebo někdo jiný, kdo to tady čte - dejte sonik.cz vědět, že se jaksi ta sleva zatím nepovedla. Nevím, zdali o tom ví. Cena mince je stále stejně napsaná, i stejně to ubírá surovin. Nebo prosím o uvedení přibližného termínu, kdy ta sleva skutečně proběhne (kvůli ražbě mincí).

Díky

Soník psal že odeslal žádost na IG, ne že je sleveno, pokud mám dobré informace zde z fóra.
[SPOIL]
08.05.12 15:36
Sonik.CZ odeslal jsem mail s dotazem a nyní čekám na vyjádření. Prosím o trpělivost a omlouvám se, že jsem se neozval hned.
[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
Jsme rádi, že jste rádi.
Hlavně, že vše proběhlo do zdárného konce.
Téma tedy uzamykám.
Ať se Vám ve hře dále daří a zbytek třeba již v dané sekci cs 13.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru