• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

S 13 chce zlevnit šlechtu, nutné, po 3 letech 370 hráčů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30198
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30198

Guest
Prosím o důkladné prozkoumání možnosti zlevnit šlechtu na světě 13.

Situace se stává neúnosnou, kdy po třech letech je konec NAPROSTO V NEDOHLEDNU, a to jen díky velmi omezenému množství šlechticů. Zakládám zde diskusi.

Na světě 13 hraji 3 roky, existujících hráčů je zde nyní kolem 370ti, ovšem zdaleka ne všichni jsou aktivní, a mnoho jich má po 10 ti vesnicích...

Je - li potřeba nějaké hlasování nebo potvrzení, že levnější mince chce většina světa, prosím o tuhle radu.

Situace je opravdu neúnosná, hra se stala nezáživnou, otravující a vyhlídky na dohrání světa jsou těžce deprimující - současný odhad další 3 roky minimálně!!

Předem děkuji,
nemluvím zde jen za sebe, ale za převážnou část kmenů *UK* ze světa 13, a snad i za nepřítele.
Hráči ukončují hru převážně kvůli špatným vyhlídkám, na dohrání světa.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Co jsem koukal na stav u Vás, tak by to bylo už na místě.
Upozorním na to vedení, a snad proběhne co nejdříve hlasování o slevě na šlechtě.
 

DeletedUser30198

Guest
Docela jsi mě, potěšil a ne málo. Jestli jsi někdy hrál tak dlouho jeden svět aktivně, pak jistě víš, o čem mluvím. Neskutečná radost se rozšíří na našem světě.

Předem děkuji
 

DeletedUser11059

Guest
Dostal jsem informaci, že anketa je spuštěna.
Můžete hlasovat o slevě na šlechtu.
 

DeletedUser11059

Guest
Dopis bude určitě rozeslán ... a hlasování vždy bývalo v nastevení na účtu ... proto každý účet mohl hlasovat jen jednou.
 

DeletedUser30198

Guest
Už bylo oznámeno dopisem v 21:03, a anketa běží.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Docela jsi mě, potěšil a ne málo. Jestli jsi někdy hrál tak dlouho jeden svět aktivně, pak jistě víš, o čem mluvím. Neskutečná radost se rozšíří na našem světě.

Předem děkuji


Dlouho je relativní pojem, koukni jak dlouho trvá svět jedna :mocking a i s proběhlou slevou mincí to nevypadá na rychlý konec ... Začínáme se vítat ve hře pozdravem - už jsi napsal do závěti nick a heslo k účtu :D
 

DeletedUser30198

Guest
Hledala jsem někdo popis situace na s 1 ale nenašlaaaaaaa....... :) klidně mi to můžeš osvětlit, ráda se dozvím něco nového :) Třeba by nebylo špatné žádat další slevu mincí :D :D na 1000 dřeva, 2000 hl, 800 železa :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru