• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

S 13 chce zlevnit šlechtu, nutné, po 3 letech 370 hráčů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30198
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30198

Guest
No to tedy dávají.... 3x denně se sem koukám a čekám nějakou zmínku o tom jak to vypadá.
 

DeletedUser2901

Guest
Technická... :)
Zjišťoval jsem, co je u InnoGames pojem aktivní hráč. Zjistil jsem, že pod pojmem aktivní hráč myslí hráče/uživatele, který se přihlásí alespoň 1x za měsíc...
 

DeletedUser30198

Guest
Bravo, díky....

V tom případě jsou to téměř všichni :D:D

Já bych neviděla jako aktivního toho, kdo má v TW měsíc samé nuly... nebo samé mínusy.. :D
 

DeletedUser11059

Guest
Každý máme nějaký pohled na aktivitu ... vídám to i v poště, při žádostech o vstup: ... "Jsem zkušený a aktivní hráč, .... .", a pak mu odpovím a on reaguje až za 3 dny a pak znova.

IG má nějakou svou hranici. Jak k ní firma došla a zda je to opravdu adekvátní hranice i dle běžného volně se šířícího rozumu je věc jiná.
Musíte chvilku vydržet zatím hrát tak, jak Vám nastavení velí nyní, protože třeba zjistíte, že Inno návrh a anketu nepřijalo a vy budete zbytečně přešlapovat na místě.

Výsledek ankety byl odeslán, všechny potřebné dostupné informace u sousedů mají, čili vydržte, až ta oprávněná osoba se dostane v pořadníku na tuto záležitost a vyřeší ji a uzavře.

Kdo šetří, má za tři ... je sice pěkné přísloví, ale ... Kdo nehraje, nevyhraje ... je ještě hezčí. Tak hrajte a výsledek se všichni hráči cs13 dozví v PM od vedení hry. A je již jedno, zda zítra či za 14 dní, když už jste to vydrželi 3 roky.

Doporučuji čokoládu lehce hořkou a lehce mléčnou ... to je dobré obrnidlo.
 

DeletedUser25426

Guest
Technická... :)
Zjišťoval jsem, co je u InnoGames pojem aktivní hráč. Zjistil jsem, že pod pojmem aktivní hráč myslí hráče/uživatele, který se přihlásí alespoň 1x za měsíc...

Dost dobrý - jak potom klasifikujou lidi, co tu tráví 14 hodin denně :D
Apropo, po 14 dnech neaktivity se účet maže, pokud není premium - trochu zavádějící informace ;)
 

DeletedUser30198

Guest
Stále čekáme na odpověď... :( jako na levnější benzín a naftu.... :D:D
 

DeletedUser33998

Guest
hi hi

Tohleto mi připomíná jednoho mého kamaráda , o kterém říkáme že by jsme si ho mohli poslat pro smrt a nemusíme se bát protože má vždy zpoždění :-D h08*
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru