Sakaal -moje návrhy

DeletedUser37060

Guest
považujem to za obrovské šťastie, že Sakaal sa nemôže zúčastniť súťažne :D
To je tak neskutočne vysoko nasadená laťka, že by to druhé a tretie miesto stálo za dieru z koláča.... :sorry

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.079
K Andýskovu komentáři už snad ani není co dodat. :hiProstě Sakaal umí!!!

DeletedUser37060

Guest
umí veľmi dobre ;) a nie len bannery :D Myslím že mám od Sakaal 4 diplomy :D (2 kmenové + 2 hráčske)

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
125
1. banner - špatný odraz vrány s mečem; meč mění ve vodě barvu, oba objekty v odraze moc výrazné, tak by to reálně nebylo, kromě toho je samotná vrána nenasvícená sluncem, kterým je zalitá celá krajina (vlastně až na oblohu, taky zajímavé...)
2. banner - přemíra šedé, je jí tam víc než zbytku obrázku, špatné použití erbu - hmyz ho většinou nenosí, ale o to by tak nešlo, hlavně je přikotven na jiný tvar a směr, než jak to má být
3. banner - docela povedený, ale ne moc reálný... napadlo mě totiž hned od začátku několik jiných asociací, které by tomu sedly víc, radši nebudu říkat, aby to nikoho nepohoršilo - každopádně nápis by měl meloun obepínat (ve smyslu kopírovat jeho tvar), což nedělá

Když to vezmu celkově, zbytečné je psát všude to S - někde to neškodí, ale prostě není to reklama na šakaly. A to samé s Innem - lepší než to je určitě napsat někam Divoké kmeny - na to to má být banner, ne na Inno. Bannery by měly zaujmout a hodit se kamkoli na internetu - a hlavně proto jsem kritizoval ten druhý - další 2 jsou v tomhle lepší.

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Počet poděkování
211
Tanta si počkám na tvoje diela :mocking

S - někde to neškodí, ale prostě není to reklama na šakaly ... Máš vlčiu tmu, kde ty vidíš šakalov ?
Sa už prosím preber zo sna :)

Naposledy upraveno:

DeletedUser31120

Guest
Tantalena, kritizuje vše.
Tantaleno, ukaž své díla, když si tak chytrý ne? :rofl

DeletedUser37060

Guest
Zabúdate na jeden fakt:

Tantalena je tak chytrý, že nemusí dokladať ani dôkazy :D

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
72
I mě by zajímalo, jak má podle něj vypadat dokonalé dílo.
Vlastně má ještě dost času nějaký nepřekonatelný baner do soutěže přidat, ukončení je až o půlnoci.