• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25426

Guest
Vyšší počet mincí znamená hlavně rychlejší vyřešení rozebírek končících účtů, tím se uleví spoustě hráčů, kteří se na hlídání a uvolňování soustřeďují a nemají potom dostatek času na účty svoje. V získávání vesnic od protivníka to moc nepomůže - pokud jsou soupeři vyrovnaní - a pokud nejsou, tak to konec těch slabších urychlí :)

No je na každém, jak bude hlasovat - já osobně ANO :)
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že takto si nikdo nebude tolik vážit surovin za mince a jsem PROTI
 

DeletedUser2901

Guest
Hm, až budeš mít milion a víc bodů, tak si pak popovídáme o té slevě, ano? :D
 

DeletedUser36400

Guest
Já jsem také pro trpim na nedostatek mincí a toto mi pomuže :D
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajaj

Nj,někdo pochopí někdo ne... (Innu se asi prodražuje velký počet otevřených serveru ze kterých mají malou výtěžnost.) Pro ty co nechápou výhody. Hru lze zrychlit zatraktivnit) ne věcma jako politická mapa,kostel,pevnost,tajemství, ALE rychlejší server (stavba,rekrut,pohyb vojsk), zablokování možnosti obsazovat barbarky,sleva mincí. :wall ps: zapoměl sem na rychlejší uzavírání serverů pro nově příchozí (po rozumné době)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
jj, někdo pochopí, někdo ne - nepotřebuju si vážit surovin, potřebuju se rozvíjet - i přesto, že na jednom konci světa musím neustále vynakládat spoustu nákladů na zbrojení - a na druhém potřebuju mince na šlechtu :D
Kdybych hrál na světě, kde se roky nic neděje a měl bych "miliony" mincí, tak už bych dávno dal zrušit účet a šel hrát třeba piškvorky :D
 

DeletedUser30198

Guest
Někde se to hodí, jinde ne. Problém je pokud Tě nedostatek šlechty brzdí druhým, třetím rokem v rozvoji.

Při slevě na 1/2 ceny mincí jsme se krásně pozbavovali neaktivních, tedy z veliké části, a teď už jen hurá do boje - konečně, že. Protože dokud se neustále zabírali vlastní padlí, tak nebyla šlechta na cizí padlé :D:D a byla to vlastně nuda. Po týdnu zabírání už nebylo čím a muselo se šetřit měsíc. Ne na každém nepříteli si vymlátíš armádu, a ne vždycky je to nutné, oni jsou schopní mít prázdné vesnice i vedle Tebe a pak je to těžké když nemáš čím......

Před slevou jsme učili šlechtit i beranidla a nešlo to :( Ony to prostě neumí :)


(reakce hráčky světa 13)
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajaja

"Miliony" šlechty nehrozí. A co se nedostatku vojska týká, tak moc nechápu. Teda za předpokladu že se bavíme o útočném vojsku vesnice která má rekrutační budovy na max a "standartním" útoku kterej se rekrutuje týden (pokud se nepletu). A jestli ti jde vojsko k cíli 3 a více dní,tak další vlna full útoku může jít za 10 dní po předchozím. Pokud se útočí promyšleně a fakuje stejně tak,pak to lze i za 7dní.
 

DeletedUser31287

Guest
Tak co já si z s13 pamatuji, tak jsme posílali vojsko na 250 hodin bez problému. Ono už tam moc šancí nebylo
 

DeletedUser15709

Guest
Hm, až budeš mít milion a víc bodů, tak si pak popovídáme o té slevě, ano? :D

I v tomto případě to neřeší nic krom zabíráni mrtvých účtů. Hranice si každý schopný hráč či kmen pohlídá a to co je mimo ti prostě střelí, když to nejsou začátečníci, jediné co se změní, že na akci místo 12 dědků člověk bude mít 200, ale výsledek bude naprosto stejný:great
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru