• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
.. co svět a kmen, tak jiná situace.. Nabytek šlechty může vést k zbytečným hádkám v kmeni, jinde zase umožní rozebírání neaktivních, zbarbařelých a někde červených - což si někdy moc dobře uvědomují;)
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajbjaj

Hádky kvůli nadbytku šlechty? Hm. Pak je problém buď v diplomacii a nebo přímo v kmeni.
 

DeletedUser30633

Guest
myslím, že ty hádky byli myšleny jako hádky o to, kdo si přebere kolik vesnic a které...:D
 

DeletedUser

Guest
Nesouhlasím s prodloužením ankety.

Platné nadpoloviční účasti na světě 7 brání hráči s počtem vsí menším než 10 je absurdní aby trpaslíci zneužívaly takto svojí velikosti. Výsledek byl jasný 53 pro/6 proti.
 

DeletedUser25426

Guest
Mohli přeci hlasovat proti... Oni nebrání změně vědomě, jen to tak vypadá, možná to jsou jen klikači nebo účty v zástupech, které hlasovat nemůžou.
Souhlasím s prodloužením anktety, a dělám vše proto, aby můj kmen ve svůj prospěch hlasoval :)
Nedalo to moc práce a nadpoloviční většina je na světě :D
 

DeletedUser

Guest
To je pravda v zástupech tu je dost účtů a mam podezření i na zdvojení.

Jeden z hráčů se mi k tomu nedávno ve vzteku přiznal když jsem ho napadal na obou účtech. Problém je pokud by se ti nepoctivci a zástupy odstranily nezbude tu skoro nikdo proti komu bojovat a tak jsem to ani nehlásil, jak to vypadá tak stojíme ve skutečnosti ne proti 50 nepřátel ale jen proti 6 hráčům.
 

DeletedUser30633

Guest
mám takový pocit, že podle pravidel to hlásit musíš, ale to je jedno...

Hlavně si myslím, že v pozdějších fázích hry, pokud tito hráči zůstanou, stejně jeden z účtů zruší, nebo tím druhým přeberou, nebudou hrát za dva.
 

DeletedUser11059

Guest
Pouze můj názor na téma - sleva mincí (respektive balíčků) za jistého (zmíněného jinde) předpokladu ....... jedině dobrá volba.

Jeden z těch dobrých kroků a počinů.
 

DeletedUser3219

Guest
hurá :)

za mě na světě 2 určitě ANO a co nejdřív :)

potřebujeme nutně rozebírat GTLH které v podstatě zcepenělo a mince jsou jedinou věcí, která nám brání postupovat rychleji :))
 

DeletedUser36400

Guest
Ty jo zajímalo by mě kdy spustěj anketu na S24 bylo mi napsáno že jí vystavý v neděli.. a už je po neděli a to by se mi zrovna ty levný mince hodily :( :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru