• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed Legends

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Zdravím přátelé!

Dříve tu byla tato sekce, ale nevím co se s ní stalo, proto ji zakládám znovu ... :king

Pojďme tedy zmínit některá jména, která vám utkvěli v paměti ať už jako největší podrazák, nejlepší stratég, nejschopnější diplomat, nejlepší bojovník, největší machýrek, či největší podvodník, to je jedno ... jde tu o to, abychom tu vzpomněli na nějaké TOP hráče a vyjádřili jim tak náš obdiv.

Já tedy začnu a zmíním tu několik pár jmen snad z každého koutku hráčského umění, která mi utkvěli v paměti.

tarbikoff - jednoznačně největší týpek, kterého jsem tu kdy poznal a jsem za to rád. :) Jeden z mála dobrých hráčů, kteří hráli čistě a stejně vyhrávali, patří mu můj obdiv. ;)

Skrblíček22 - ach, tak jo no, utkvěl jsi mi v paměti jako největší podvodník, no. :D

Legendary Sir Dadam - řekl bych, že nejlepší stratég, co se tu kdy pohyboval, i když nehrál vždy čistě, respekt. :hi

Lamač - sorry, ale myslím, že jsi mě podrazil nejvíce krát, navíc jsi mi přitom vždy lhal, jinak jseš super hráč a patří Ti můj obdiv. :wacko

welam - musím tu zmínit i jeho jméno, protože se mi jevil jako nejlepší basher, co se tu kdy pohyboval. :great

-Siiu - jemu vděčím za inspiraci, představení dobré hry a mnoho dalších věcí, vlastně jsem speedy začal hrát kvůli němu, protože jsem ho chtěl překonat. :D

Tak a to je asi zatím vše, těším se i na Váš názor!

Přeji příjemnou zábavu!

Martin
:cool
 

DeletedUser31120

Guest
Divím se, že jsi zapomněl na pár ještě významných osob.

[SUB]Ericeq, King, Preatorian from hell - Nejlepší jejich kmen Fake!?, vzpomínám si na ně a nadále budu.

[/SUB]
Jakub/Krát* - Hráč se kterým sem kdysi válčil, ale pak jsme se dali dohromady a navzájem jsme si pomáhali. Cením si jeho tehdejší pomoci.

Legendary Sir Fcéčko - na toho si šachliku zapomněl - Borec, který si hraje vždy na borce, když hraje se scriptem, ale bez scriptu by byl nic, Tohle se prokázalo před měsícem. Kdy při účasti speedu furt prohrával.Ale jsem rád, že jsem ho poznal.

Speedáák neboli Adams Hahn - Hráč se kterým sem držel dlouho, ale pak se něco pokazilo, a mrzí mě to.
 

DeletedUser37926

Guest
Martine ty máš taky bany za skripty a sám jsi podváděl o nás to můžete říkat co chcete. Ale to co jsme dělal já s fcéčkem tak jste nás ve všem kopírovali. A tedka když nikdo z nás nehraje vyhraješ jeden speed a myslíš že jsi king, pak přijde někdo lepší a jsi bez šance. To se mi na tobě líbí. Můžu podvádět ale furt nejsem tak ubohej abych pro vyhru posílal nekomu premiaky nebo ho prosil furt jak nula nech mě být ... takže dřív než budeš psát zase kraviny tak si prvně vzpomen na sebe.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Já už delší dobu nehraji, tak zase klid, od té doby co nehrajete vy, tak ani já ne. ;)

Jistě, taky jsem podváděl a o tom toto téma je, pokud jsem Ti utkvěl v paměti jako ten co podvádí kde se dá, tak to sem na rovinu napiš a je to. :D
 

DeletedUser37926

Guest
Ne mně úplně fakt nezajimá jestli máš ban nebo ne. Neřeším to jak vy každej speed .Sranda je že v úterý jsem tě katil i přesto že nehraješ.Dej si hadr na hlavu a nepiš.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Jaký nick šašku?!

Já nehraji!!

Nemůžu za to, že si na mě šašci hrají, přísahám, že jsem již měsíc nehrál, více netřeba komentovat.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Bože, prostě nehraji, Lamač Ti to potvrdí, více s Tebou řešit nebudu.
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Tak já to tady jen zopakuji, ale i upravím a možná přidám nějaké nicky :)

Lamač -Spolehlivý hráč i kamarád, držím mu palce v DK-Teamu a jsem rád že se tam dostal zrovna on.

Šachlik alias MoReSy?? - Nevím jaký názor k tobě, možná jen že je velmi odvážný :D

Je suis avec des amis - Nejlepší hráč kterého jsem poznal, prostě když jde na speed, tak ho vyhraje, jednoduše řečeno, tu na CZ speedech má více vyhráno jak kdokoli jiný nahráno tož můj názor.

Get Skill -Jelikož poslední dobou mění nicky, jak já ponožky, tak nevím zda pořád vyhrává speedy, ale nejde vyloučit že neskriptuje :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru