• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed Legends

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Taky se zapomnělo na mě. Asi po světě olympijských vítězů ve speedech běhá hodně, no co...

Ale zmínil bych teď rychle ještě třeba hráče 19 LORD LESLORD 91, který už prakticky nehraje, ale je vynikající, pak hráče Sherman Cardenas, který toho musel vyhrát v zahraničí víc než já. Taky se tu asi neobjevila jména jako Gulliver, Kravky, *-.-, Tajo - tito lidé také vyhráli řadu českých speedů, Tajo je hraje občas dodnes, taky nedávno něco vyhrál. Kravky patřil mezi bashery spolu se zmiňovaným Welamem a dalšími, z té basherské generace už snad nic nezbylo... Pak ještě jsem si vzpomněl, že dobří byli také hráči jako Ridin, Skeeter a další. Ale já je hrát prakticky nezažil, tak moc soudit nemůžu.
 
Naposledy upraveno:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Za ta léta, by se těch hráčů kteří tu prošli našlo mnohem víc, ale dnes už tu asi je málokdo, kdo je všechny zažil a může si je pamatovat.
 

DeletedUser38329

Guest
Nejlepší hráč který kdy hrál byl - Chilly Bomb* - hrál v roce 2008-2010. Ňejaký angličan nebo ňemec, ale vždy vyhrál.
2. Verena - bez scriptů vyhrála 300 SDS, super ženská, dospělá která má tři děti.
3. Siiu - super chlap, který mi vždy pomohl a byli jsme dobří kamarádi, jsme stále ale už nijak nekomunikujeme.
4. Skeeter - znám ho 5-6 let už od doby jeho puberty :D super kluk i hráč, často nám kazil hru.
5. Ericeq?, King-15, Diktátor Miloš - super hráči kteří nám vždy dávali co proto, velký scripteři jako my :) ale už nehrají.
6. Vietnamectom, Praetorian-from-hell = s nima jsem si také dosti zabojoval, pěkné to časy byly :)
7. Mr.skeleton - náš spoluhráč z dadam gangu, byl super, ale čas udělal své a už asi nehraje.
8. Riddin - neznal jsem ho moc, ale uměl to.
9. Turista88 - rozhodně dobrý hráč i jeho bratrt.
10. GulliverCz- naučil mě hrát a jsem mu za to vďečný, ale rád ho nemám.
11. Maaca - pomáhala mi v roce 2008, rozhodně se snažila hráčum pomoci.
12. Macíny, radimgaluska,



Demon10 - na tohoto hráče jste zapoměli, na podkonice... Jeden z nejsilnějšich co kdy hráli..
Legendary sir dadam - ON PODVÁDĚL??????? KDE JSTE TO VZALI, NIKDY NEMĚL VYLOUČEN SVŮJ ŮČET. AŽ NĚKDO VYHRAJE 430 SPEEDU JAK ON BEZ VYLOUCENI UCTU NAPISTE

2008-2014 a furt je ve hře.

Aj tak jsem nejlepši s dadam gangem, a vase reci me nezajimaji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Milane, jaký Olympijský vítěz, co to meleš? :D:D:D

Jinak ... s Lordíkem teď hraji na s34, tak se s ním někdy domluvím a zase zahrajeme, i když jsem ho na speedech nikdy neviděl. :D

Tomáši, úplně jsem věděl, že tohle napíšeš, tak ale brát Ti to nebudu, dobrý jsi, ale nemůžu tady zmínit všechny, když se tu někteří zmíní sami. :D:D:D

:cool
 

DeletedUser

Guest
Tak jak si to procitam, tak podam i svuj nazor na nektere hrace,

-Siiu - Naucil me hrat, bez nej bych tu nebyl, jediny jeho problem byl, ze moc nekomunikoval :(

Lamac - Dalsi vyznamna osoba, co se jednou tvari tak a jednou tak :), Ale v posledni dobe je Zatim vsechno OK

MoReSy?? - Co uz s tebou :( Jsi jaky jsi a uz se nezmenis :), hralo se mi s tebou dobre :)

Dadam a spol. - Asi nejlepsi hraci co jsem kdy videl na SDS kolech :) Beru vas jako hrace a mam k vam uctu :hi

Dalsi bych taky vypsal, ale nevim co k nim :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru