• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed Legends

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39925

Guest
:))

Úplně náhodou jsem zavítal do tohoto tématu a skoro mě to dojalo musím se přiznat :shout Asi začínám být sentimentální, ale fakt jsem nečekal, že si na mě může vůbec někdo vzpomenout :blush A tanto aspoň pro dnešek s tebou musím nesouhlasit, že už z té basherské generace nic nezbylo :D Po dlouhé době jsem si zahrál a překvapil jsem i sám sebe. Čekal bych, že už si po takové době ani neškrtnu, ale fakt se toho za tu dobu na speedech moc nezměnilo :scratch Takže díky za dnešní hru těm co se zúčastnili :yes mějte se a smějte se :hi :D


S pozdravem Welam :king
 

DeletedUser25387

Guest
Pro mě osobně ted je nejlepší SUIS, i když si ho nepamatuji z doby, kdy začínali speedy, kdy začínali sem znal jen Dadama, Fcečka, Skeletona, Verena (Rakušanka :D) , a kmen u Praetoriana..samořejmě Siiu, Galuska atd. :D bylo jich hodně, ale každej už má asi jiný jméno a nepoznám skoro nikoho :D
 

DeletedUser34952

Guest
Taky se zapomnělo na mě. Asi po světě olympijských vítězů ve speedech běhá hodně, no co...

Ale zmínil bych teď rychle ještě třeba hráče 19 LORD LESLORD 91, který už prakticky nehraje, ale je vynikající, pak hráče Sherman Cardenas, který toho musel vyhrát v zahraničí víc než já. Taky se tu asi neobjevila jména jako Gulliver, Kravky, *-.-, Tajo - tito lidé také vyhráli řadu českých speedů, Tajo je hraje občas dodnes, taky nedávno něco vyhrál. Kravky patřil mezi bashery spolu se zmiňovaným Welamem a dalšími, z té basherské generace už snad nic nezbylo... Pak ještě jsem si vzpomněl, že dobří byli také hráči jako Ridin, Skeeter a další. Ale já je hrát prakticky nezažil, tak moc soudit nemůžu.

ahoj Milan som prekvapený ale zároveň príjemne potešený že si ma pamätáš ,niekedy musíme dať neaký ten miniblesk :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru