• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser35385

Guest
Uvidim zajtra sa mi este ozvi bud spravov alebo mi das oznam do profilu. Nech nezabudnem ok?:)
 

DeletedUser

Guest
Definitvny koniec :) toto bol posledny bash, uznavam, zahral som si dobre, ale uz ma to nebavi a taktiez som bez army :) Chcem podakovat vsetkym hracom, s ktorymi som mal nejaku spolupracu. Casto sa zakldaju kmene typu elita a podobne, co ma dost stve, lebo to elita nie je, hraci, co povazujem ja za dobrych hracov, a tym myslim kvalitami, nie vystupovanim a spravanim su: samuraj, streeter, skrblicek, welam, krat, adams, lamac, jamer, tajo, kuki a dalsi :) tymto hracom sklanam poklonu, kedze popravde to boli oni, co ma naucili aspon to, co viem teraz, no toho zas tak vela neni, su to hraci, ktorym osbne nesiaham ani po paty a ani iny hraci cz. Hraci, ktory mi boli na speedoch najblizsi a pomohli, ked bolo treba su lamac a skrblicek, neviem, preco o nich maju niektory nazor, aky maju, no je to asi tym, ze sa k nim stavaju negativne a nikdy s nimi neboli za dobre. No najlepsi priatel na speedoch je jednoznacne Milan, ak som ta niekedy nastval, alebo nieco vyznelo tak, ako nemalo, tak sa ti chcem ospravedlnit, lebo ty si sa tak nikdy nechoval. Ked spominam ludi, tak rad by som spomenul nasich speed adminov, obaja su asi z tich najlepsich, akych moze cz mat, no hlavne by som chcel podakovat tantalenovy za jeho neustalu trpezlivost a kreativitu, samozrejme za priatelsky pristup k hracom ako ja. A ak si niekto mysli, ze sa tymto strapnujem, tak pre mna, za mna ano, kedze sa uz asi nestretneme, no chcel som len vyjadrit svoju vdaku. Tymto davam zbohom DK, tak sa drzte a snad tu bude aspon rovnaka uroven hracov, ako je teraz, ba snad vacsia, aby sa cz speedy posunuli vysie :) Zbohom...

Kravkyho vyjádření. :blush Já mu svoje rozloučení psal na skype, snad se vrátí
 

DeletedUser34266

Guest
Jojo také jsem četl a doufám, že se na speedech někdy zastaví a půjde si zahrát ;)
 
Nahoru