• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
Chci důstojně odejít a se všemi se veřejně rozloučit, aby to mí přátelé i haters věděli. Strávil jsem tu hoděn let a nelituji toho, bylo mi tady fajn s vámi :)... Aspon jsem tu narozdíl od tebe něco dokázal Streetere a nehážu jen po ostatních špínu a nechovám se jak blb, alias jak ty...
 

DeletedUser

Guest
No Adam je dost oblíbenej a dobrej, na rozdíl od tebe, ale tobě nemám co vyčítat, chováš se na svůj věk přiměřeně :)

Dík :)




Nevím o tom že bych nechodil ven kvůli DK
No jsi tu furt...


a vstával jako ty ve školní den aby sis škrtnul na speedu ;-)
1) Já vstanu jen občas a ne protože se bojim hrát ve dne, ale třeba jsem to nestih (kvůli tomu, že chodim ven)
2) Ty děláš to samé
 

DeletedUser

Guest
Chci důstojně odejít a se všemi se veřejně rozloučit, aby to mí přátelé i haters věděli. Strávil jsem tu hoděn let a nelituji toho, bylo mi tady fajn s vámi :)... Aspon jsem tu narozdíl od tebe něco dokázal Streetere a nehážu jen po ostatních špínu a nechovám se jak blb, alias jak ty...

Dobře, ale je ti 14 a mě 12. Ještě mám čas ;)
a nehážu jen po ostatních špínu a nechovám se jak blb, alias jak ty...
To je opět věc názoru ;)
 

DeletedUser

Guest
Porísmtě, když ani nevíš kolik mám let, tak to sem radši nepiš :rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser

Guest

Asi jsi to nepochopil, nevadí :D


Blbost... :)

1) Já vstanu jen občas a ne protože se bojim hrát ve dne, ale třeba jsem to nestih (kvůli tomu, že chodim ven)
2) Ty děláš to samé

1) Jo, prostě nespíš kvůli DK ;) Trapas, sám jsi mi psal že noční máš šanci vyhrát. (I když se ti nepovedlo :D:D)
2) Nedělám, jen občas u vítru sedím o víkendu. Je zdravé se vyspat, ne tu ponocovat.
 

DeletedUser

Guest
No jestli víc tak mam ještě větší čas něco dokázat. Jestli míň tak je ti 13 a nemáš právo mi říkat dítě.:)
 

DeletedUser

Guest
Ne, já, Adam a spousta dalších jsme, když jsme byli na tvé úrovni, teda koště co nic neumí, jen respektovali dobré hráče a chtěli se přiučit, zato ty jen pomlouváš, lžeš, urážíš. Vrána k vráně sedá. :hi

K fotbalovým zápasům, a co jako? Beztak jsi stoper, či bůh ví co a vezeš se na úspěchu druhých.
 
Nahoru