• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser32568

Guest
to je tak "pěkný" vidět jak se tady hádá někdo kvalitní (speedáák) s jinejma :D škoda že Adam končí, rovněž škoda, že {A} skončilo jak skončilo, ale i tak jsme zamíchali karty (aspoň na chvilku) pro dost kmenů :)
 

DeletedUser

Guest
Rozhodně jsme toho dokázali za tak malou dobu více než některé kmeny za dost delší dobu :)
 

DeletedUser

Guest
Konec

Tak, jako Adam, se i já chci rozloučit. DK, potažmo speedy hraju podle mě dost dlouho - asi rok a půl a jak se říká - v nejlepším se má přestat. Rozhodně nelituji, že jsem začal hrát, a na rovinu říkám - začal bych znova.
Dost mi DK vzali, ale zároveň i dali - (krom PB :rofl) super kamarády a zážitky :)
Jmenovitě na speedech jsem se poznal s
Adamem alias Speedákem - od minulého léta jsme byli kámoši, pár hádek máme za sebou, ale jinak jsme si rozuměli, dělali si legraci z Kráta, atd., pokecali si nejen o DK a tak to (doufám) zůstane :)

Krátem - na tebe mám rozporuplné vzpomínky :) Kdy jsem byl lama, urážel jsi mě, pak jsem se dostal na vrchol, a začali jsme se díky Adamovi bavit - nelituju toho, někdy jsi byl super, ale tvé výstupy, když ti Adam napsal "vole", když jsi po nás chtěl pb za pomoc na speedu, když jsi Adamovi vyzradil "tajemství" ohledně farmbota - to jsi mě dost zklamal. Postupem času nám s Adamem došlo, že jsi vlastně pořád dítě, a nemáme Ti co vyčítat. Měj se, snad dospěješ:)

Samuraj aka DreamTeam - to taky byli hádky, kdysi na chatu reprezentace :pardon Všichni se nechali zblbnout Fcéčkem (kde je mu jen konec) a uráželi tě..Co se dá dělat :D Potom jsme si psali a byl jsem to já, kdo tě dotáhl na náš chat o Vánocích :p

Basall alias Filip Dickens alias Béčko - Borec, speedy s tebou o volnu byli super (např. bash - zapnu bota na celou mapu a jdu pro vánoční stromek :rofl , v 5 ráno do sebe dáváš šestý semtex a stejně usínáš :D , nebo jak ti bratr dal NR na pevnosti :D Jen škoda, že si nehrál ligu no :/

Welam - známe se krátce, ale taky celkem fajn kámoši :)

Chalupníček aka lesk - taky chvíle, ale dost obětavej a dobrej hráč :)

Skrblíček aka Zhnusím vám speedy - kdysi jsme tě s Adamem fakt nesnášeli, ale zjistili jsme, že jsi fakt v pohodě a jeden z nej, hráčů co aktivně hrají :)

Lamač - oběť většiny vtipů. Ale nesl to s humorem, jinak v pohodě kluk, na speedu pomůže, jen trošku náladovej :D S ním se znám skoro dýl než s Adamem :D Prodává rohlíky, má rád Boskovice :mocking Snad se dostaneš do DK týmu, vole :D :rofl

Kravky18 - Další z dobrých a pohodových hráčů, škoda že skončil ( i když se vrátí :p )

Samozřejmě hráčů, na které budu vzpomínat je mnohem víc, ale tito jsou asi nejzásadnější :) Ještě možná neon i přes jeho řekněme ... úlety.

Toto jsou hráči, kteři mi na SDS kolech pomáhali a stali se z nás přátelé :) Dále chci pozdravit support - jmenovitě tantalena - nejlepší člen Speed týmu co tu byl, pan tajemný :hi

To je asi vše, co jsem chtěl říct, občas se sem podívám, na speedu mě nehledejte, nick Rainbow Dash jsme s Adamem dali jednomu jeho kámošovi :hi
Bylo mi tu s vámi fajn, držte se na speedech i v reálu.

Všemi milovaný, oblíbený, férový, čestný, milý a vždy ochotný
- JAMER -
 

DeletedUser

Guest
Nejmenší odstavec jsi věnoval mě... :'( ... Miluju tě :-*... víc ti neřeknu, jelikož my si budeme psát do doby, než tě někdo konečně odpaní :DDD né sranda, nakonec budeme i v reálu kámoši, tomu věřím kanče. :hi
 

DeletedUser

Guest
Adam a Jamer, takze vidim to tak, ze nas opustaju legendy :D Snad sa vam bude chlapci darit v reale tak ako na speedoch, lebo na speedoch sa vam ozaj darilo :rofl tak sa majte snad si niekedy este zahrame, ked budu mat vsetci hodne casu :D Hodne zdaru do zivota :hi
 

DeletedUser

Guest
Vážení hráči!

Ve dnech 21.-27. května se koná Minibleskový týden.
Jak naznačuje název, bude vyplněn mnoha speedy délky pod 6 hodin s velmi rozmanitým nastavením.
Šestihodinové a delší speedy se budou vyskytovat o pracovních dnech mimo nejnavštěvovanější časy a několik speedů této délky můžete očekávat i o víkendu ve vhodnější dobu.

Nebude se konat Vítr, ten by měl být na programu o týden později.

Za speed tým
tantalena.


Panebože...:shout
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132

Někdy něco takového být musí.
Přiláká to hráče, kteří nemají čas na hru dlouhých speedů.
Na Miniblescích obvykle není nic špatného kromě toho, že nejsou odměňováni jejich výherci.

Je to týden, kde je jen několik zvláštních speedů, zbytek je tvořen klasickými speedy typu MiniBlesk, Blesk, MiniBash, Bash, MiniCAT a CAT.
Ale i přesto jsou nastavení zajímavá a různorodá.
 
Nahoru