• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
Ne, já, Adam a spousta dalších jsme, když jsme byli na tvé úrovni, teda koště co nic neumí, jen respektovali dobré hráče a chtěli se přiučit, zato ty jen pomlouváš, lžeš, urážíš. Vrána k vráně sedá. :hi

K fotbalovým zápasům, a co jako? Beztak jsi stoper, či bůh ví co a vezeš se na úspěchu druhých.

Věc názoru :), já taky vyjdu se spousty lidma, ale s arogantníma..... to ne.
Jsem útočník a jsem nejlepší střelec ;) A nahrávač jsem 2. ;)
 

DeletedUser

Guest
Věc názoru :), já taky vyjdu se spousty lidma, ale s arogantníma..... to ne.
Jsem útočník a jsem nejlepší střelec ;) A nahrávač jsem 2. ;)

Jo? Od tebe slyším jen urážky, žádný respekt.
A proč lžeš? Proč si mi psal na skype něco jiného? Jen lžeš a lžeš...

Dokud se mi nevyrovnáš aspoň z jedné desetiny na speedech, vůbec si mě neber do svojí pusy, dítě jedno.
 

DeletedUser

Guest
35 kilovej šašek, nemám co dodat... Zkontroluj si kalhoty, mám podezření že jsi holka. :)
 

DeletedUser34952

Guest
túto hru by som povolil až od 18 pretože to mládeži neprospieva ešte nemajú urovnané hodnoty v živote nevedia čo je naozaj dôležité (to často ani oveľa starší hráči :( )...miesto toho aby ste behali po vonku a zabávali sa s kamarátmi sa tu urážate ..... :cry:cry:cry:cry:cry
 
Nahoru